Moltex Ekologiczne chusteczki nawilżane Zestaw 12 x 60 szt.

Ekologiczne chusteczki nawilżane MOLTEX PURE & NATURE zostały stworzone z myślą o delikatnej skórze Twojego dziecka. Opakowanie zawiera 60 sztuk. Produkty MOLTEX dbają o delikatną skórę dziecka, spokój rodziców - zapewniając dziecku czystą pupę, a jednocześnie troszczą się o środowisko - po raz...
107,88 * 119,88 zł
9.99*8.99 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 107,88 zł

Opis

Zestaw 12 x Ekologiczne chusteczki nawilżane MOLTEX PURE & NATURE 60 szt.

Ekologiczne chusteczki nawilżane MOLTEX PURE & NATURE zostały stworzone z myślą o delikatnej skórze Twojego dziecka.

Przedstawione na grafice opakowanie zbiorcze jest poglądowe. Jedno opakowanie zawiera 60 sztuk.

Produkty MOLTEX dbają o delikatną skórę dziecka, spokój rodziców - zapewniając dziecku czystą pupę, a jednocześnie troszczą się o środowisko - po raz trzeci z rzędu MOLTEX PURE & NATURE otrzymało znak jakości GREEN BRANDS*.

Chusteczki Moltex są odpowiednie dla wrażliwej skóry Twojego dziecka - 99% czystej, doskonale oczyszczonej wody. W produkcji nie są stosowane perfumy ani alkohol. Chusteczki posiadają neutralne pH, aby uniknąć podrażnień skóry - 100% pochodzenia naturalnego Włókna - w 100% pozyskiwane naturalnie i biodegradowalne.

W ofercie Moltex Pure AND Nature dostępne są:

  • Ekologiczne Pieluszki w rozmiarze 1-6
  • Ekologiczne Pieluchomajtki w rozmiarach 4-6
  • Ekologiczne nawilżane chusteczki

O marce MOLTEX

Niemiecka marka MOLTEX może poszczycić się długą tradycją. MOLTEX został wprowadzony na rynek w 1961 roku. MOLTEX to niezawodne, wydajne i bezpieczne dla skóry produkty do higieny niemowląt, a jednocześnie szczególnie przyjazne dla środowiska. Wyróżnienie dla MOLTEX PURE & NATURE: przyznanie po raz trzeci z rzędu znaku jakości GREEN BRANDS.

*GREEN BRANDS to marki, które wnoszą istotny wkład w ochronę przyrody i środowiska naturalnego. Są produkowane w sposób bezpieczny dla środowiska i działają konsekwentnie oraz odpowiedzialnie na rzecz ochrony siedlisk i zasobów naturalnych, a także ochrony przyrody i zrównoważonej jakości życia. Znak ten zapewnia konsumentom niezawodny standard i pomoc w orientacji przy wyborze produktów.

Szczegóły - Moltex Ekologiczne chusteczki nawilżane Zestaw 12 x 60 szt.

Produkty w zestawie (12)

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, sposób użycia podany na opakowaniu, zużyty produkt wyrzucić do kosza na śmieci wraz z odpadami komunalnymi, nie wrzucać do toalety.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Plastikowe opakowanie nie jest zabawką; przechowywać z dala od niemowląt, dzieci i zwierząt.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy dla mamy i dziecka >>