Monopoly FC Barcelona 2018

Nowa, odświeżona wersja klasycznej gry Monopoly w wydaniu dla fanów Barcy! Monopoly FC Barcelona przeniesie Cię do świata piłki nożnej. Wciel się w rolę menadżera zespołu - kupuj piłkarzy, buduj stadiony i czerp zyski z odnoszonych triumfów! Poznaj najważniejsze momenty w historii klubu z Camp Nou....

130.99 zł

-25%

174.65 zł

Dodaj do schowka

Opis

Nowa, odświeżona wersja klasycznej gry Monopoly w wydaniu dla fanów Barcy! Monopoly FC Barcelona przeniesie Cię do świata piłki nożnej. Wciel się w rolę menadżera zespołu - kupuj piłkarzy, buduj stadiony i czerp zyski z odnoszonych triumfów! Poznaj najważniejsze momenty w historii klubu z Camp Nou. Kup wszystkie ośrodki treningowe, sławnych zawodników oraz ważne instytucje. Uważaj! Na Twojej drodze do wygranej stanie wiele przeszkód, np. będziesz musiał wymienić murawę na swoim stadionie. Inwestuj, zbieraj czynsz, doprowadzając pozostałych graczy do bankructwa, i wygrywaj!
Monopoly FC Barcelona to gra przeznaczona dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy uwielbiają grać w planszówki z rodziną lub w towarzystwie przyjaciół. W tej kolekcjonerskiej edycji będziesz mógł wejść w posiadanie obecnych zawodników hiszpańskiej drużyny, ale także legend takich jak Pep Guardiola czy Johan Cruyff! Zamiast domów i hoteli buduj Trybuny oraz Stadiony. Tradycyjne karty Szansa oraz Kasa Społeczna to w tej edycji Dom lub Wyjazd, dzięki którym może okazać się, że nagrodzono Cię Złotą Piłką albo otrzymałeś czerwoną kartkę. Kupuj najlepszych piłkarzy, buduj stadiony, zbieraj czynsz i pomnażaj majątek, by wygrać!
Zasady gry Monopoly FC Barcelona:
Zasady gry są takie same jak w klasycznej wersji gry Monopoly. Po rozłożeniu planszy i wyborze jednego z 8 kolekcjonerskich pionków należy rozdać każdemu z graczy odpowiednią liczbę banknotów. Rozgrywkę rozpoczyna osoba, która wyrzuci najwięcej oczek na kostce. W trakcie każdej kolejki rzuć dwiema kostkami, a następnie rusz się o liczbę pól równą sumie wyrzuconych oczek. Prawdopodobnie trafisz na jednego z zawodników, którąś arenę, ośrodek sportowy czy instytucje, które będziesz mógł zakupić, gdy tylko okażą się dostępne, a Ciebie będzie na nie stać. Tradycyjne karty Szansa oraz Kasa Społeczna to w tej edycji Dom lub Wyjazd - weź jedną z tych kart i zastosuj się do podanej na niej instrukcji. Uważaj na własności pozostałych graczy i postaraj się nie trafić do więzienia! Pamiętaj, że Twoim celem jest nie tylko bogacenie się kosztem innych, ale również doprowadzenie ich do bankructwa.
Zawartość gry Monopoly FC Barcelona:
plansza do gry
8 kolekcjonerskich pionków (bramka, gwizdek, but, bidon, puchar, piłka, czapka oraz hamburger)
28 kart Tytuł Własności
16 kart Wyjazd
16 kart Dom
plik banknotów
32 Trybuny
12 Stadionów
2 kostki
1 Szybka Kostka
instrukcja
Specyfikacja:
Liczba graczy: 2-6.
Wiek: 8+.
Czas gry: 1-3 h.
Język wydania: polski.

Szczegóły - Monopoly FC Barcelona 2018

  • Producent: Winning Moves
  • Rok wydania: 2018
  • Powiązane tematy: Kultowe gry planszowe w Bee.pl
  • Kod producenta: GXP-653278
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5036905033053
  • Język: polski
  • EAN: 5036905033053
  • Wymiary: 40.0x27.0x5 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt