Montessori Karty obrazkowe Zwierzęta 1- lata

Jak nazywa się mały konik? Gdzie spotkasz żaby? Co robi świnka? Inspirowane metodą Montessori karty obrazkowe przedstawiają zwierzęta żyjące na wsi. Na każdej karcie umieszczono realistyczne ilustracje zwierząt z podpisami. Wśród 34 obrazków można znaleźć m.in. psa, kota, sikorki, kaczki i kozy...
19,36 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,83 zł

Opis

Jak nazywa się mały konik? Gdzie spotkasz żaby? Co robi świnka? Inspirowane metodą Montessori karty obrazkowe przedstawiają zwierzęta żyjące na wsi.

Na każdej karcie umieszczono realistyczne ilustracje zwierząt z podpisami. Wśród 34 obrazków można znaleźć m.in. psa, kota, sikorki, kaczki i kozy oraz związane z nimi skojarzenia. Zabawa z kartami obrazkowymi poszerza zasób słownictwa maluszka i zachęca do odkrywania świata pełnego kolorów i kształtów, rozwijając myślenie i ciekawość u dziecka.

W poradniku dla rodziców znajdują się pomysły na montessoriańskie zabawy opracowane przez certyfikowaną nauczycielkę metody Montessori oraz wskazówki, jak wspierać rozwój dziecka z uwzględnieniem faz wrażliwych, czyli okresów szczególnego zainteresowania dziecka rozmaitymi obszarami, które umożliwiają mu naukę konkretnych umiejętności bez wysiłku.

------------------------------------

Metoda Montessori powstała w wyniku długoletnich obserwacji rozwoju małych dzieci. Jej autorką jest Maria Montessori, włoska pedagożka i pierwsza w historii Włoch lekarka.

Najważniejsze zasady metody Montessori:

• poznawanie świata wszystkimi zmysłami,

• nauka poprzez zabawę i doświadczenie,

• rozwój samodzielności.

----------------------------------------

Zestaw został wyprodukowany w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Autorka

Katarzyna Dołhun – dyrektor pedagogiczny przedszkola językowego, metodyk, certyfikowany nauczyciel pedagogiki Marii Montessori, lektor języka angielskiego i niemieckiego.

W serii również:

  • Karty sensoryczne. Montessori Zwierzęta (2+)
  • Karty sensoryczne. Montessori Przyroda (3+)
  • Karty obrazkowe. Montessori. Dźwięki (1–3 lata)
  • Karty obrazkowe. Montessori. Pierwsze słowa (1–3 lata)
  • Karty obrazkowe. Montessori. Emocje (2–5 lat)

Szczegóły - Montessori Karty obrazkowe Zwierzęta 1- lata

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>