Mop parowy Vileda Steam XXL Plus

Mop parowy Vileda Steam PLUS XXL – dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji manewrowanie mopem nie wymaga większego wysiłku. Trapezoidalny kształt stopki umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc takich jak powierzchnie pod meblami czy narożniki. Teraz sprzątanie jest łatwe i skuteczne jak nigdy...
369,99 * 399,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 339,99 zł

Opis

Mop parowy Vileda Steam PLUS XXL – dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji manewrowanie mopem nie wymaga większego wysiłku. Trapezoidalny kształt stopki umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc takich jak powierzchnie pod meblami czy narożniki. Teraz sprzątanie jest łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej.

Nowy mop parowy Vileda Steam Plus XXL z szeroką nakładką zabija nawet do 99,9% bakterii i wirusów, wykorzystując dezynfekujące właściwości pary, bez konieczności stosowania detergentów. Szybko się nagrzewa i już po 15 sekundach jest gotowy do pracy. Dzięki wbudowanej funkcji wykrywania temperatury po zmianie pomieszczenia, odłączeniu mopa z gniazdka zasilającego i ponownym podłączeniu nie trzeba czekać aż mop nagrzeje się ponownie. Lekka konstrukcja z wygodną obrotową głowicą umożliwia wyjątkowo komfortowe operowanie mopem. Dzięki szerokiej nakładce (40 cm) idealnie nadaje się do czyszczenia większych powierzchni. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg nielakierowanych.

Szczegóły - Mop parowy Vileda Steam XXL Plus

  • Producent: Vileda
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4023103229754
  • EAN: 4023103229754
  • Wymiary: 72 x 28 x 17 cm

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>