Morskie stworzenia - łańcuch Ks Kids Training2s

  • 4892493210068
Morskie stworzenia- łańcuch Wzmocnienie zdolności motorycznych i logicznego myślenia. Ćwiczenie motoryki małej może polepszyć propriocepcję i koordynację fizyczną. Morski łańcuch jest narzędziem służącym do wzmacniania umiejętności motorycznych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, skupienia i...

24.50 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Morskie stworzenia- łańcuch
Wzmocnienie zdolności motorycznych i logicznego myślenia.
Ćwiczenie motoryki małej może polepszyć propriocepcję i koordynację fizyczną. Morski łańcuch jest narzędziem służącym do wzmacniania umiejętności motorycznych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, skupienia i koncentracji.

Zestaw elementów z tworzywa, z wyprofilowanymi otworami i odpowiednimi wypustkami służy do ćwiczenia małych dziecięcych paluszków i nadgarstków. Dziecko ściska, naciska i łapie elementy łańcucha. Pomaga on rozwijać logiczne myślenie, pomaga zrozumieć pojęcie "góra" i "dół", a także uczy rozróżniania kolorów.

Zabawkę można wykorzystywać na wiele sposobów. Elementy MORSKIEGO ŁAŃCUCHA mogą np. służyć do ćwiczenia zdolności sortowania przedmiotów według kształtów, kolorów, podobieństwa lub jako pomoc do nauki liczenia.

 

Wymiary:
Gwiazda: szer. 5.4 x wys. 7.2 x dł. 2.6 cm
Ośmiornica: szer. 6 x wys. 7.6 x dł. 6 cm
Ryba: szer. 4.2 x wys. 7.7 x dł. 4.2 cm
Wieloryb: szer. 5.6 x wys. 6.5 x dł. 6.4 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Morskie stworzenia - łańcuch Ks Kids Training2s

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4892493210068