Motorówka zdalnie sterowana Leantoys

Łódź Motorówka R/C 27Mh Zdalnie Sterowana Ster Pilot Zasięg 40 mZdalnie sterowane zabawki to świetna frajda! Samochodziki, drony i czołgi znaleźć można w pokojach wielu dzieciaków. Niewiele jednak osób zaopatruje się w inną formę zabawki sterowanej - poruszającą się po wodzie! Idealna na wycieczkę...
158,26

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 153,89 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Łódź Motorówka R/C 27Mh Zdalnie Sterowana Ster Pilot Zasięg 40 m

Zdalnie sterowane zabawki to świetna frajda! Samochodziki, drony i czołgi znaleźć można w pokojach wielu dzieciaków. Niewiele jednak osób zaopatruje się w inną formę zabawki sterowanej - poruszającą się po wodzie! Idealna na wycieczkę nad wodę lub basen.

Zdalnie sterowana łódka wykonana jest z jednego kawałka plastiku, dzięki czemu nie ma w jej konstrukcji żadnych otworów umożliwiających nabranie wody. Z dołu konstrukcji znajdują się 2 silniki umożliwiające poruszanie się do przodu i do tyłu oraz dynamiczne skręcanie. Łódkę uruchamia się przyciskiem znajdującym się w jej tylnej części, dzięki czemu nie rzuca się on w oczy. Pilot ma kształt steru, co dodatkowo zwiększa zaangażowanie dziecka w zabawę. Nadaje on na częstotliwości 27 Mhz. Dodatkowo do zestawu dołączona jest antena, która wzmocni zasięg.

Specyfikacja:

- Kolory: brązowy

- Częstotliwość: 27 Mhz

- Zasięg zdalnego sterowania: około 40 m

- Wiek dziecka: +6

- Zasilanie kontrolera do zdalnego sterowania: bateria 9 V

- Zasilanie łodzi zdalnie sterowanej: 7.2 V 700 mAh

Szczegóły - Motorówka zdalnie sterowana Leantoys

  • Producent: Leantoys
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904204751179
  • EAN: 5904204751179
  • Wymiary: 448x508 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt