Mowa gestów

Książka "Mowa gestów" opisuje kilkadziesiąt najbardziej popularnych gestów. Powstała ona z myślą o dzieciach, dla których to, co niewypowiedziane, nie zawsze jest łatwe i zrozumiałe. Pozwala ćwiczyć spostrzegawczość, słownictwo, a przede wszystkim umiejętności z zakresu komunikacji niewerbalnej...
25,99 * 33,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,99 zł

Opis

Książka "Mowa gestów" opisuje kilkadziesiąt najbardziej popularnych gestów. Powstała ona z myślą o dzieciach, dla których to, co niewypowiedziane, nie zawsze jest łatwe i zrozumiałe. Pozwala ćwiczyć spostrzegawczość, słownictwo, a przede wszystkim umiejętności z zakresu komunikacji niewerbalnej (zdolność odczytania informacji przekazywanych przez mimikę twarzy, postawę ciała czy gesty rąk), która jest równie ważna jak wypowiadane zdania.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Mowa gestów"?
Autorem tytułu jest Amanda Hopkins.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rok wydania tej publikacji to 2016. Podręcznik "Mowa gestów" od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby lub plecaka.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Książka ma 116 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Mowa gestów

 • Autor: Amanda Hopkins
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 116
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788371348976
 • Język: polski
 • ISBN: 9788371348976
 • EAN: 9788371348976
 • Wymiary: 16.5x23.5x1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>