Mówiąca książka interaktywna Boże Narodzenie..

Zestaw zawiera: * książkę „Boże Narodzenie z kolędami”, * pióro Kakadu w trwałym etui * planszę z wyszukiwanką „W parku rozrywki”, dzięki której dzieci sprawdzą swoją spostrzegawczość, poznają nazwy zwierząt i usłyszą odgłosy, jakie one wydają. Całość została zamknięta w pudełku z rączką. Boże...
178,46 * 259,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 152,88 zł

Opis

Zestaw zawiera:

* książkę „Boże Narodzenie z kolędami”,

* pióro Kakadu w trwałym etui

* planszę z wyszukiwanką „W parku rozrywki”, dzięki której dzieci sprawdzą swoją spostrzegawczość, poznają nazwy zwierząt i usłyszą odgłosy, jakie one wydają.

Całość została zamknięta w pudełku z rączką.

Boże Narodzenie z kolędami to interaktywna książka z serii z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. W tej pięknie zilustrowanej historii narodzenia Pana Jezusa młodzi czytelnicy będą towarzyszyć przybyłym do Betlejem Maryi i Józefowi, a potem podążą śladem pasterzy i Trzech Króli do betlejemskiej stajenki. Dowiedzą się, czym tak naprawdę są święta Bożego Narodzenia i jakie symbole dawnych wydarzeń zachowały się w naszej tradycji.

Dzięki słuchaniu tekstów dzieci będą rozwijać mowę i wzbogacać słownictwo. Co więcej, na każdej stronie sprawdzą umiejętność słuchania ze zrozumieniem, odpowiadając na pytania.

Na uwagę zasługuje oprawa muzyczna z pięknymi polskimi kolędami – popularnymi, a także mało znanymi. Zostały one zaaranżowane z myślą o dzieciach i zaśpiewane przez dzieci. Wspaniale ilustrują przedstawioną w książce bożonarodzeniową opowieść.

Pozostałe tytuły książek Kakadu:

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata

Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki wokół mnie

Angielski słowniczek obrazkowy

Pory roku

Pierwsze litery

Kim zostanę, gdy dorosnę?

Za treścią tytułu "Mówiąca książka interaktywna Boże Narodzenie.." stoi Magdalena Młodnicka, Ola Makowska.

"Mówiąca książka interaktywna Boże Narodzenie.." należy do kategorii książeczek "Pory roku i święta", w których istotną rolę odgrywa czas, w którym dzieje się akcja. Książeczka przeniesie Twoje dziecko w magiczne podróże przez różnorodne krajobrazy lub niezapomniane święta.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Piękne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze książki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i zamów dla niego również pozostałe książki z serii "Kakadu".

Jest to krótka lektura - ma 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Mówiąca książka interaktywna Boże Narodzenie.. została udostępniona przez Wydawnictwo Jedność. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Wydanie dla wymagających. Tytuł dla osób mogących wydać więcej na książkę dla dzieci. Ta książeczka sprawdzi się jako pomysł na prezent.