Mozaiki. Myślę, bawię się i naklejam

Książeczka do nauki i zabawy pomagająca kształtować logiczne myślenie. Uzupełniając układanki odpowiednimi naklejkami, dziecko uczy się umysłowej dyscypliny, odkrywa prawidłowości rządzące ćwiczeniem, a także gimnastykuje umysł przed poważniejszymi – przedszkolnymi i szkolnymi – zadaniami....
6,84 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,90 zł

Opis

Książeczka do nauki i zabawy pomagająca kształtować logiczne myślenie. Uzupełniając układanki odpowiednimi naklejkami, dziecko uczy się umysłowej dyscypliny, odkrywa prawidłowości rządzące ćwiczeniem, a także gimnastykuje umysł przed poważniejszymi – przedszkolnymi i szkolnymi – zadaniami. Dodatkowymi walorami serii są przyjazna dzieciom tematyka zadań, a także dostosowany do ich wieku poziom trudności kolejnych ćwiczeń.

Tytuł "Mozaiki. Myślę, bawię się i naklejam" to opracowanie zbiorowe, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych aktywności, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Przedszkolaki w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania wielu pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź również następne bajki z serii "Myślę bawię się i naklejam".

Jest to krótka produkcja - ma 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Mozaiki. Myślę, bawię się i naklejam" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to zobacz również inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.