Muminek i pieśń oceanu

  • Jansson Tove
  • Harperkids
  • OPOWIADANIA Z DOLINY MUMINKÓW
  • 9788328129900
To był idealny dzień na jakąś wspaniałą przygodę. Ale na jaką? Muminek i jego przyjaciele słyszeli o legendzie oceanu ? pieśni, którą usłyszeć może tylko ten, kto muszlę znajdzie. Włóczykij zabiera więc Muminka i Pannę Migotkę na Wyspę Hatifnatów, by mogli znaleźć skarb. Niestety przyjaciele muszą...

14.10

-17%

17.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

To był idealny dzień na jakąś wspaniałą przygodę. Ale na jaką? Muminek i jego przyjaciele słyszeli o legendzie oceanu ? pieśni, którą usłyszeć może tylko ten, kto muszlę znajdzie. Włóczykij zabiera więc Muminka i Pannę Migotkę na Wyspę Hatifnatów, by mogli znaleźć skarb.

Niestety przyjaciele muszą wrócić, aby uniknąć burzy! Czy znajdą pieśń oceanu, o której mówią legendy, i wrócą bezpiecznie do domu?

Rodzina muminków i ich przyjaciele, tacy jak Włóczykij, Ryjek, Paszczak czy Mała Mi, to zachwycający bohaterowie, których stworzyła jedna z najbardziej znanych pisarek dla dzieci ? Tove Jansson. Autorka serii wielu pełnych humoru i magii opowieści oczarowuje dzieci i dorosłych od wielu lat.

Niniejsza książeczka na podstawie oryginalnych opowiadań Tove Jansson została przystosowana dla najmłodszych czytelników ? proste teksty i towarzyszące im kolorowe piękne ilustracje powodują, że ta pełna ciepła historia nabiera jeszcze więcej blasku!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Muminek i pieśń oceanu