Muminki. Komiks Pakiet Muminki. Tomy 1-3

Muminki. Tom 1 W zbiorczym tomie znalazły się opowieści komiksowe autorstwa Mamy Muminków, Tove Jansson! Tove Jansson była znakomitą pisarką, autorką powieści i opowiadań o mieszkańcach Doliny Muminków, ale także rysowniczką. Nie tylko ilustrowała swoje książki, ale też stworzyła cykl komiksowych...

215.47

-28%

299.97 zł

Dodaj do schowka

Opis

Muminki. Tom 1

W zbiorczym tomie znalazły się opowieści komiksowe autorstwa Mamy Muminków, Tove Jansson! Tove Jansson była znakomitą pisarką, autorką powieści i opowiadań o mieszkańcach Doliny Muminków, ale także rysowniczką. Nie tylko ilustrowała swoje książki, ale też stworzyła cykl komiksowych opowieści o sympatycznych trollach.

Po komiksową serię powinien sięgnąć każdy miłośnik przygód przyjaciół z Doliny Muminków.

Pierwszy tom zawiera 11 czarno-białych opowiadań komiksowych: „Rabusie”, „Życie rodzinne”, „Muminki na Riwierze”, „Wyspa Muminków”, „Niebezpieczna zima”, „Zabawa w udawanie”, „Nowy dom Muminka”, „Nowe życie Muminków”, „Zakochany Muminek”, „Dżungla w Dolinie Muminków” oraz „Muminki i Marsjanie”.


Muminki. Tom 2

Zbiorczy tom, w którym znalazły się opowieści komiksowe autorstwa Mamy Muminków, Tove Jansson! Tove Jansson była znakomitą pisarką, autorką powieści i opowiadań o mieszkańcach Doliny Muminków, ale także rysowniczką. Nie tylko ilustrowała swoje książki, ale też stworzyła cykl komiksowych opowieści o sympatycznych trollach. Po komiksową serię powinien sięgnąć każdy miłośnik przygód przyjaciół z Doliny Muminków.

Drugi tom zawiera 10 czarno-białych opowiadań komiksowych:

  • „Muminki i morze”,
  • „Związkowcy w Dolinie Muminków”,
  • „Muminki na Dzikim Zachodzie”,
  • „Panna Migotka w dobie rokoko”,
  • „Muminki i obywatelski obowiązek”,
  • „Muminek i kometa”,
  • „Złoty ogon Muminka”,
  • „Zima Muminków”,
  • „Muminki zostają marynarzami”
  • „Zaloty Nieboraka”.

Muminki. Tom 3

W tym zbiorczym tomie znalazły się opowieści komiksowe autorstwa Larsa Janssona! Młodszy o dwanaście lat brat Tove Jansson był pisarzem, tłumaczem, górnikiem w lapońskiej kopalni złota, fotografem lotniczym, pierwowzorem Włóczykija, a także – z czego zasłynął najbardziej – artystą komiksowym.

Po komiksową serię powinien sięgnąć każdy miłośnik przygód przyjaciół z Doliny Muminków.

Produkty w zestawie (3)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 299,97 zł. Kupując ten zestaw oszczędzasz: 84,50 zł (28%)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Muminki. Komiks Pakiet Muminki. Tomy 1-3

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki