Muślinowa osłonka do wózka i fotelika dooky breeze - silver stars

  • Xplorys
  • 5038278001172
  • 3-5 dni
Dooky Breeze to seria osłonek, które zapewnią ochronę przed wiatrem oraz promieniami słonecznymi, przy zachowaniu jak największej cyrkulacji powietrza. Osłonka sprawdzi się doskonale latem, została wykonana w 100% z muśliny bawełnianej. Właściwie zamontowana osłonka Dooky zapewnia przewiew i...

77.35 zł

-9%

85.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dooky Breeze to seria osłonek, które zapewnią ochronę przed wiatrem oraz promieniami słonecznymi, przy zachowaniu jak największej cyrkulacji powietrza. Osłonka sprawdzi się doskonale latem, została wykonana w 100% z muśliny bawełnianej. Właściwie zamontowana osłonka Dooky zapewnia przewiew i odpowiednią cyrkulację powietrza. Osłonka jest łatwa do zamontowania oraz użytkowania, zajmuje mało miejsca i sprawdzi się przy każdym modelu wózka oraz fotelika.

 

DOOKY A PRZEGRZANIE

Coraz więcej mówi się na temat przegrzewania dzieci. I to jest dobra wiadomość! Chcemy Wam wytłumaczyć dlaczego osłonka Dooky jest bezpieczna, a niektóre „rozwiązania” prawdopodobnie nie. Właściwie zamontowana osłonka Dooky zapewnia przewiew i odpowiednią cyrkulację powietrza. Nie zakrywamy nią budki tylko przyczepiamy osłonkę do daszku za pomocą elastycznych zaczepów. Z każdej strony mamy przewiew dzięki czemu nie przegrzewamy malucha.

A inne metody ochrony przeciwsłonecznej?

Badania wykazują, że w wózku nakrytym kocem może być ekstremalnie gorąco co może powodować przegrzanie dziecka. Niektóre marki wózków posiadają daszki zakrywające większość ciała dziecka. Idealnie chronią przed słońcem, jednakże są syntetyczne i nie oddychają tworząc bardzo gorące środowisko. Wielu konsumentów wciąż ma stare przyzwyczajenia i nakrywa wózek muślinem. Chociaż bawełna muślinowa wydaje się być bardziej oddychająca niż koce, nie zapobiega jednak przegrzaniu i nie zapewnia ochrony przed promieniowaniem UV, co może skutkować poparzeniem słonecznym.

  Cechy osłonki Dooky:   pasuje do każdego rodzaju wózka oraz fotelika, posiadającego daszek; jest banalnie prosta do zamontowania, w zestawie posiada specjalne, elastyczne kółka, które bez problemu założysz na każdy daszek w wózku lub foteliku. Dooky zakończona jest tasiemkami, które pomogą naciągnąć i zamocować dół osłonki; każda osłonka wyposażona jest w dwa pasy rzepów, które umożliwiają zrolowanie osłonki oraz zawieszenie jej na pożądanej wysokości; wykonana jest ze 100% bawełny, naturalny materiał jest nie tylko miękki i miły w dotyku, ale również zapewnia odpowiedni przepływ powietrza; osłonka składa się w mały kwadracik, który włożysz nawet do kieszeni, dzięki temu zawsze możesz ją mieć przy sobie; zapomnij o przekręcających się parasolkach czy elementach garderoby na wózku, Dooky jest nie tylko wygodna w użytkowaniu ale również świetnie wygląda;  osłonka zapakowana jest w estetyczny kartonik; opakowanie zawiera osłonkę (56 x 50 cm) oraz pierścienie do zamocowania (5 szt).

Zobacz jak działa osłonka Dooky:

 

Nagrody i wyróżnienia:

Szczegóły - Muślinowa osłonka do wózka i fotelika dooky breeze - silver stars

  • Producent: Xplorys
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5038278001172
  • EAN: 5038278001172

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt