Muślinowa ściereczka do mycia twarzy

Ściereczka muślinowa to przydatne akcesorium do demakijażu i mycia twarzy. Doskonale sprawdza się w duecie z olejkami do demakijażu przy metodzie OCM, ale równie dobrze można jej używać do zmywania maseczek lub glinek. Ściereczka została wykonana z przyjemnego materiału, który skutecznie zbiera...

10.90 zł

Dodaj do schowka

Ocena 
2019-02-19 21:09:16

Ściereczka jak dla mnie jest rewelacyjna. Super zmywa makijaż i bez problemu można ją utrzymać w czystości.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Ściereczka muślinowa to przydatne akcesorium do demakijażu i mycia twarzy. Doskonale sprawdza się w duecie z olejkami do demakijażu przy metodzie OCM, ale równie dobrze można jej używać do zmywania maseczek lub glinek. Ściereczka została wykonana z przyjemnego materiału, który skutecznie zbiera zanieczyszczenia, serbum i resztki makijażu ze skóry. Częste stosowanie ściereczki muślinowej przy wieczornym demakijażu może zastąpić peeling do twarzy - skóra jest wygładzona, przyjemna w dotyku, a suche skórki zostają usunięte.

Dla kogo polecana jest ściereczka muślinowa?
  • dla osób pragnących dokładnie oczyścić skórę z wszelkich zanieczyszczeń;

  • dla osób stosujących metodę OCM;

  • dla osób, które mają problemy ze zmywaniem maseczek i glinek, i chcą używać pomocnego akcesorium;

  • dla wegan i wegetarian. ZASTOSOWANIE:Ściereczkę można stosować samodzielnie, w połączeniu z olejem lub innym kosmetykiem na twarz, szyję i dekolt.Wykonać demakijaż przy pomocy olejku przeznaczonego do tego celu. Olej rozprowadzić po skórze twarzy dłońmi i delikatnie masować, by rozpuścić makijaż. Następnie zmoczyć ściereczkę muślinową w ciepłej wodzie i delikatnie zetrzeć z twarzy olejek z zanieczyszczeniami.Ściereczkę prać ręcznie ciepłą wodą z mydłem. BEZPIECZEŃSTWO:Produkt w 100% naturalny.