Mustang: Figurka 18cm Topanga

Figurki przedstawiające zwierzęcych bohaterów serialu produkcji Netflix DreamWorks Animation Mustang: Duch wolności zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich miłośnikach tych niesamowitych rumaków. Zabawka przedstawia konika w dynamicznej pozie, gotowego do galopowania.Rumak idealnie odwzorowuje...

49.60 zł

-18%

60.49 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Figurki przedstawiające zwierzęcych bohaterów serialu produkcji Netflix DreamWorks Animation Mustang: Duch wolności zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich miłośnikach tych niesamowitych rumaków. Zabawka przedstawia konika w dynamicznej pozie, gotowego do galopowania.
Rumak idealnie odwzorowuje serialowego bohatera. Producent zadbał o istotne detale, które podkreślają oryginalny charakter, każdego z mustangów. Kolekcja składa się z wielu koników, więc każde dziecko znajdzie swojego ulubionego, czterokopytnego przyjaciela. Zabawa figurkami będzie jeszcze bardziej interesująca w towarzystwie przyjaciół lub młodszego rodzeństwa. Wspólne odgrywanie serialowych ról i wymyślanie zupełnie nowych historii pozytywnie wpłynie na rozwój dziecięcej wyobraźni. Figurka ustawiona na półce lub komodzie w pokoju młodego miłośnika koni, stanie się jego wyjątkową dekoracją.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mustang: Figurka 18cm Topanga

  • Producent: Just Play
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 886144393761
  • EAN: 886144393761
  • Wymiary: 20,3x25,4x6,3 cm