Mustang: Laleczka i rumak Abigail & Boomerang

Zestaw składający się z niewielkiej laleczki oraz jej zwierzęcego przyjaciela rumaka wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Zabawka ucieszy każdego, młodego miłośnika koni oraz wielbiciela animowanego serialu Mustang: Duch wolności wyprodukowanego przez Netflix DreamWorks Animation. Bajka opowiada o...

93.00 zł

-32%

136.31 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw składający się z niewielkiej laleczki oraz jej zwierzęcego przyjaciela rumaka wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Zabawka ucieszy każdego, młodego miłośnika koni oraz wielbiciela animowanego serialu Mustang: Duch wolności wyprodukowanego przez Netflix DreamWorks Animation. Bajka opowiada o przygodach trzech dziewczyn - Lucky, Abigail oraz Prudence, które każdego dnia przeżywają niesamowite przygody.
Seria składa się z kilku fantastycznych zestawów laleczki są dostępne w dwóch wersjach, które różnią się miedzy sobą ubrankiem. Każdy z rumaków posiada bujną grzywę, którą można czesać i dowolnie stylizować oraz lśniący ogon. Dynamiczna poza z uniesionym przednim kopytkiem sprawia, że konik prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mustang: Laleczka i rumak Abigail & Boomerang

  • Producent: Just Play
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 886144392399
  • EAN: 886144392399
  • Wymiary: 20,3x25,4x6,3 cm