Muzyczna Farma Małego Odkrywcy Fisher-Price

Pełen atrakcji zestaw do zabawy Little People to coś więcej niż farma - to prawdziwy dom dla nowych przyjaciół Twojego brzdąca.Farmer Jed ciężko pracuje, zajmując się wszystkimi zwierzętami na Muzycznej Farmie Małego Odkrywcy - przydałaby mu się pomocna dłoń. Pomóż farmerowi w opiece nad...

259.22

-4%

269.92 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pełen atrakcji zestaw do zabawy Little People to coś więcej niż farma - to prawdziwy dom dla nowych przyjaciół Twojego brzdąca.
Farmer Jed ciężko pracuje, zajmując się wszystkimi zwierzętami na Muzycznej Farmie Małego Odkrywcy - przydałaby mu się pomocna dłoń. Pomóż farmerowi w opiece nad zwierzątkami.
Dziecko może karmić kurczaki, tulić konia do snu i wykonywać inne ciekawe zajęcia na farmie - zestaw pozwala zobazyć jak wykluwają się kurczaki i obracać silos z kukurydzą. Dzwonkiem maluch wzywa zwierzęta na obiad i karmi kurczaki kukurydzą.
Wystarczy wcisnąć przycisk, aby otworzyć drzwi i włączyć zabawne piosenki oraz wypowiedz; maluch może zajrzeć na strych i wrzucić do środka przedmioty włączając jeszcze więcej dźwięków i wypowiedzi.
Farma jest pełna elementów pobudzających zmysły malucha - od jaskrawych kolorów po piosenki, dźwięki i różne materiały, które zapraszają małe rączki do zabawy. Odkrywając wszystkie sposoby zabawy farmą, takie jak wciskanie czerwonego przycisku aktywującego zabawne dźwięki i otwierającego drzwi boksów, dzieci widzą, że ich działania mogą mieć pozytywne rezultaty. Bawiąc się w karmienie i opiekę nad zwierzętami, dzieci uczą się troski o innych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Muzyczna Farma Małego Odkrywcy Fisher-Price

  • Producent: Mattel
  • Wiek: 12m+
  • Rok wydania: 2016-07-13
  • Kod producenta: FKD34
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961545319
  • EAN: 887961545319

Inni Klienci kupili również