Muzyka. Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze Słowa

Jaki instrument ma struny? Jak gra się na bębenku? Tego i wielu innych rzeczy maluch dowie się z książeczki „Muzyka. Akademia mądrego dziecka”!     „Muzyka. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to ilustrowana książeczka dla maluchów, z której dzieci poznają nazwy instrumentów takich jak...

18.39 zł

-20%

23.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Jaki instrument ma struny? Jak gra się na bębenku? Tego i wielu innych rzeczy maluch dowie się z książeczki „Muzyka. Akademia mądrego dziecka”!  

 
Muzyka. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to ilustrowana książeczka dla maluchów, z której dzieci poznają nazwy instrumentów takich jak tamburyn, flet, cymbałki czy bębenek. Poprzez wciągającą zabawę z przesuwaniem ruchomych obrazków najmłodsi ćwiczą rączkę, a przy tym uczą się nowych słów. Sympatyczne ilustracje Natalie Choux zajmą dzieci na długi czas!  
 
W książeczce „Muzyka. Pierwsze słowa” dziecko znajdzie:
 
  • przyjazne ilustracje instrumentów narysowane przez Nathalie Choux; 
  • ruchome obrazki, które rozwijają motorykę małą, a przy tym dostarczają maluchowi wiele radości; 
  • wytrzymałe strony z grubego kartonu, dzięki którym książeczka nie ulegnie zniszczeniu podczas zabawy; 
  • nazwy różnych instrumentów.  
 
„Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to ilustrowana przez Nathalie Choux seria książeczek do nauki słówek poprzez zabawę dla maluchów już od pierwszych lat życia. Urocze rysunki i ruchome obrazki, które dziecko może przewijać, zapewnią maluchowi mnóstwo zabawy!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Muzyka. Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze Słowa