Muzyka i my 6. Zeszyt ćwiczeń Outlet

Zeszyt ćwiczeń jest uzupełnieniem podręcznika "Muzyka i my 6". Zamieszczono w nim wiele interesujących zadań, ćwiczeń, rebusów i krzyżówek, które pozwolą uczniowi uporządkować i utrwalić wiadomości. Jest tu również wiele zadań odwołujących się do słuchanej muzyki oraz zadań korelujących wiedzę z...
8,75 * 17,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,75 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń jest uzupełnieniem podręcznika "Muzyka i my 6". Zamieszczono w nim wiele interesujących zadań, ćwiczeń, rebusów i krzyżówek, które pozwolą uczniowi uporządkować i utrwalić wiadomości. Jest tu również wiele zadań odwołujących się do słuchanej muzyki oraz zadań korelujących wiedzę z plastyki, historii i języka polskiego. Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników szkolnych przeznaczonych do kształcenia ogólnego. Nr dopuszczenia: 17/01

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Muzyka i my 6. Zeszyt ćwiczeń"?
Za treścią tytułu stoją Romana Rataj, Włodzimierz Sołtysik.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Muzyka i my 6. Zeszyt ćwiczeń został wydany przez Wydawnictwo WSiP.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Treść Muzyka i my 6. Zeszyt ćwiczeń składa się z 56 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedno z najdłużej funkcjonujących wydawnictw na terenie Polski, które rozpoczęło działalność w 1945 r. Od momentu wydania pierwszego podręcznika, opublikowano już ponad 25 000 tytułów, o łącznym nakładzie przekraczającym 2 miliardy egzemplarzy. Aktualnie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne specjalizują się w wydawaniu materiałów edukacyjnych, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, z udziałem wybitnych naukowców, ekspertów i metodyków. Poza tradycyjnymi wydaniami posiada w ofercie również platformę internetową WSiPnet z e-podręcznikami oraz Klub Nauczyciela.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Muzyka i my 6. Zeszyt ćwiczeń

  • Autorzy: Romana Rataj, Włodzimierz Sołtysik
  • Wydawnictwo WSiP
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 56
  • Format: 176 x 250 mm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978830207926933
  • ISBN: 9788302079269

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>