Muzyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 3

Zeszyt „Muzyka” dla klasy 3 zawiera różnorodne ćwiczenia reprezentujące wszystkie aktywności muzyczne, 33 piosenki na Kartkach ze śpiewnika, klocki rytmiczne wielokrotnego zastosowania, kurs gry na flecie i dzwonkach wraz z utworami. Nauczyciel otrzymuje zestaw 3 CD, na których znajdują się...
23,94

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,90 zł

Opis

Zeszyt „Muzyka” dla klasy 3 zawiera różnorodne ćwiczenia reprezentujące wszystkie aktywności muzyczne, 33 piosenki na Kartkach ze śpiewnika, klocki rytmiczne wielokrotnego zastosowania, kurs gry na flecie i dzwonkach wraz z utworami. Nauczyciel otrzymuje zestaw 3 CD, na których znajdują się piosenki w wersji wokalnej, instrumentalnej, utwory do słuchania i zabawy, akompaniamenty do gry na dzwonkach i flecie oraz muzyczne powitanki.

Zajęcia proponowane w zeszycie „Muzyka”:

  • rozwijają wrażliwość muzyczną dzięki różnorodnym zabawom i ćwiczeniom reprezentującym wszystkie aktywności muzyczne, takie jak śpiew, gra na instrumentach, świadome i aktywne słuchanie, ruch i taniec, improwizacje, inscenizacje,
  • wspomagają rozwój psychoruchowy i intelektualny dziecka za sprawą ćwiczeń relaksujących i polisensorycznych, opisanych w kąciku Muzyka i zdrowie,
  • oswajają uczniów z muzyką, rozwijają pamięć, poprawiają dykcję i koncentrację,
  • zachęcają dziecko do doskonalenia umiejętności gry na dzwonkach i na flecie podłużnym.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Muzyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 3"?
Autorami książki są Monika Gromek, Grażyna Kilbach.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik Muzyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 3 został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Przeczytaj o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowoczesnemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych podmiotów na rynku. Stawiając na nowoczesne sposoby pracy z młodzieżą, zyskało zaufanie tysięcy nauczycieli i szkół w całej Polsce.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
112: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Muzyka. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>