Mydlarnia 4 Szpaki Mydło węglowe 110 g

naturalne mydło węglowe Dodany do mydła węgiel aktywowany absorbuje zanieszczyszczenia, otwiera i oczyszcza pory, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Pomimo czarnego koloru kostki – piana jest śnieżnobiała, bąbelkowa. Mydło polecane dla cery zaskórnikowej, trądzikowej, łojotokowej, z...
18,99 * 23,00 zł
Cena za kg : 172.64zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,10 zł

Opis

Nasze mydło węglowe jest kosmetykiem prostym, zadaniowym i skutecznym. Dodany do mydła węgiel aktywny absorbuje zanieczyszczenia, otwiera i oczyszcza pory, wyrównuje koloryt skóry.

Jednym z najważniejszych składników naszego mydła do cery trądzikowej jest węgiel aktywny. Ma silne właściwości oczyszczające, absorbujące nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia zgromadzone na skórze. Po zastosowaniu mydła węglowego zalecamy się aplikację toniku lub hydrolatu w celu przywrócenia skórze równowagi kwasowo-zasadowej (prawidłowe pH skóry jest lekko kwaśne i oscyluje w granicach  pH= 4,7-5,6).

Nasze mydła tworzymy ręcznie metodą na zimno. Nie używamy maszyn i skomplikowanych algorytmów – cały proces to czyste rzemiosło. Każda kostka jest dzięki temu nieco inna i nie zawsze wygląda tak, jak ta na zdjęciu. Jeśli na górnej krawędzi mydła zauważysz delikatny biały nalot – nie przejmuj się, to czysta gliceryna, która wytrąca się w czasie procesu zmydlania. Produkt stworzony bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego.

  • waga: 110 g
  • rozmiar kostki mydła: ok. 8x5x3 cm
  • termin ważności: 2 lata od daty produkcji

Szczegóły - Mydlarnia 4 Szpaki Mydło węglowe 110 g

Składniki - Mydlarnia 4 Szpaki Mydło węglowe 110 g

Zmydlone: olej kokosowy, masło shea, olej lniany, węgiel aktywowany.

Sodium cocoate, sodium shea butterate, sodium linum usitatissmum, activated charcoal.

Sposób przygotowania i przechowywania

w chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Unikać okolic oczu. W razie podrażnienia skóry zaprzestać użytkowania.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również