Mydlarnia 4 Szpaki Superkrem - odżywczy krem uniwersalny do twarzy i ciała 100 ml
- Mydlarnia 4 Szpaki
-
5903641980418
-
1 dzień + czas dostawy
Superkrem to pierwszy taki krem w ofercie Czterech Szpaków i być może pierwszy taki krem w ogóle. Ma prosty, przyjazny dla skóry skład i bazuje na uniwersalnej, wielozadaniowej formule. Jest prostym, odżywczym kremem-bazą, którego rolą jest pozostawić Twoją skórę gładką i miękką. Można go stosować do twarzy, rąk, całego ciała - do wszystkiego. Na bank polubią się z nim ci, którzy nie przepadają za wieloetapową, pochłaniającą dużo czasu pielęgnacją i celują raczej w proste, multifunkcyjne kosmetyki.
Dzięki wygodnej puszce i dużej pojemności Superkrem to idealny krem rodzinny i doborowy kandydat do zabierania go ze sobą we wszystkie podróże. Chodziło nam o to, żeby jednym produktem załatwić jak najwięcej pielęgnacyjnych potrzeb i chyba się udało. Warto jednak pamiętać, że nie jest to kosmetyk specjalistyczny, przeładowany furą składników aktywnych, który wyleczy zaawansowane formy trądziku lub będzie wystarczający do bardzo odwodnionej cery wymagającej skomplikowanej pielęgnacji. Przy takich typach skóry warto stosować go po prostu dodatkowo.
Wiemy, że wśród testerów Superkremu znalazło się jednak mnóstwo osób, które używają tego kosmetyku właśnie jako kremu do twarzy i bardzo go sobie w tej roli chwalą. Zwłaszcza, że stosowany w taki sposób jest turbowydajny i wystarcza naprawdę na długo.
Można go używać zarówno rano pod makijaż (nie roluje się), jak i wieczorem (na przykład w duecie z ulubionym serum).
Superkrem pachnie pomarańczami i kadzidłowcem. Początkowo przypomina trochę zapach pomarańczowej gumy Mamby, a na skórze pozwala się rozwinąć zielonym, delikatnie drzewnym nutom. W zasadzie trudno byłoby nam znaleźć osobę, której by się ten aromat nie spodobał i to też doskonale pasuje do idei tego kosmetyku. Podobnie jak konsystencja - lekka, przyjemna w aplikacji, a jednocześnie pozwalająca optymalnie odżywić skórę na co dzień.
Produkt testowany dermatologicznie.
Kosmetyk wegański - produkt stworzony bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego.
Szczegóły - Mydlarnia 4 Szpaki Superkrem - odżywczy krem uniwersalny do twarzy i ciała 100 ml
- Producent: Mydlarnia 4 Szpaki
- Bez parabenów: tak
- Bez SLS: tak
- Bez konserwantów: tak
- Rodzaj Skóry: każdy rodzaj
- Właściwości: nawilżające, odżywiające, regenerujące, antybakteryjne, wygładzające
- Działanie: zmiękcza
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 5903641980418
- EAN: 5903641980418
- Wymiary: 3 x 8.5 x 8.5 cm
Składniki - Mydlarnia 4 Szpaki Superkrem - odżywczy krem uniwersalny do twarzy i ciała 100 ml
Woda, olej ze słodkich migdałów, masło shea, emulgator z oliwy z oliwek, olejek eteryczny pomarańczowy, ekstrakt CO2 z kadzidłowca, witamina E, d-panthenol, tokoferol, konserwant.
INCI: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene*, Boswellia Serrata Resin Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Sodium Phytate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Alcohol, Linalool*, Citral*.
* składowe naturalnych olejków eterycznych
Sposób przygotowania i przechowywania
Odrobinę kremu nanieś na oczyszczoną skórę twarzy, dłoni lub całego ciała, delikatnie wmasuj i pozostaw do wchłonięcia.
Przechowuj w chłodnym, zacienionym miejscu.
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Produkt testowany dermatologicznie.
Unikaj okolic oczu. W razie podrażnienia, lub uczulenia na którykolwiek ze składników, zaprzestań stosowania.
Informacja alergenna
Benzyl Alcohol, Citronellol, Linalool, Citral.
Dane producenta
4szpaki sp. z o.o. sp. k., ul. Króla Zygmunta Augusta 26, 15-136 Białystok, Polska, online@4szpaki.pl, tel. 690 800 876
Recenzje
Recenzje
Inni Klienci kupili również
Popularne tematy: