Mydlarnia Powrót do Natury Roślinne mydło potasowe w płynie Prawdziwe szare (100% naturalne) 5 l

Mydło przeznaczone do mycia całego ciała. Powstaje według tradycyjnej receptury, w procesie zmydlania wodorotlenkiem potasu, z tłuszczy palmowych najwyższej jakości. Mydło potasowe jest dużo bardziej miękkie niż mydło sodowe, dlatego powinno być przechowywane w suchym miejscu.

76.61

Cena za L : 15.32zł

Dodaj do schowka

Opis

Masz już dość sztucznych kosmetyków pielęgnacyjnych o intensywnych zapachach? Szukasz rozwiązania prostego, ale skutecznego – takiego, które przeniesie codzienną pielęgnację ciała na wyższy poziom? Proponujemy wypróbować rozwiązania absolutnie klasyczne, bazujące na dobrze znanych, sprawdzonych i tradycyjnych recepturach.

Takie rozwiązania oferuje Mydlarnia Powrót do Natury. Roślinne mydło potasowe w płynie Prawdziwe szare to propozycja dla miłośników klasycznej pielęgnacji. Bez zbędnych aromatów i barwników – mydło to powstało na bazie tradycyjnej receptury z wysokiej jakości tłuszczy palmowych, mianowicie w procesie zmydlania wodorotlenkiem potasu. Mydło potasowe jest odpowiednie do pielęgnacji ciała i z powodzeniem zastąpi stosowane do tej pory żele pod prysznic. Jest także idealne do relaksacyjnego masażu po ciężkim dniu.

Roślinne mydło potasowe w płynie Prawdziwe szare od Mydlarni Powrót do Natury:

  • Produkt bazujący na składnikach najwyższej jakości,
  • Idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji ciała,
  • Kosmetyk powstały na bazie tradycyjnej receptury – w procesie zmydlania wodorotlenkiem potasu,
  • Odpowiednie do mycia całego ciała,
  • Mydło jest o wiele bardziej miękkie od mydła sodowego – kosmetyk warto przechowywać w suchym miejscu,
  • Świetnie sprawdzi się do relaksacyjnego masażu.

Mydlarnia Powrót do Natury to polska firma, która specjalizuje się w produkcji mydeł bazujących na tradycyjnej technologii wykorzystywanej w XIX wieku i parku maszynowym stosowanym w wieku XX. Zdecydowana większość produktów znajdujących się w ofercie marki powstaje na bazie najwyższej jakości oleju palmowego, który posiada certyfikat zrównoważonego pozyskiwania zasobów. Mydło produkuje się poprzez rozgrzanie tłuszczu w kotle warzelnym wraz z wodorotlenkiem węgla. Wszystkich zainteresowanych produktami Mydlarni Powrót do Natury serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zapoznania się z pozostałą ofertą marki. 

Składniki - Mydlarnia Powrót do Natury Roślinne mydło potasowe w płynie Prawdziwe szare (100% naturalne) 5 l

Potassium Palmate, Potassium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Aqua, Glycerin, Potassium Hydroxide

Sposób przygotowania i przechowywania

Namydlić całe ciało i powolnymi, ruchami masować powierzchnię skóry, aby aktywne składniki zaczęły przez nią przenikać w głąb ciała. Taki relaksacyjny masaż powinien trwać kilka, kilkanaście minut, po czym mydło należy spłukać wodą. Przechowywać w suchym miejscu, w temp. 5-25 st. C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ze względu na przepisy dotyczące kosmetyków, nie możemy zalecać tego produktu do prania, gdyż wtedy traktowany byłyby, jako detergent i podlegałyby odrębnym regulacjom i innemu oznakowaniu etykiety. Ma to miejsce u większości producentów, których produkty często zawierają, oprócz mydła, dodatkowe składniki wspomagające pranie. Nam zależy na podkreśleniu jakości i czystości produktu wytwarzanego w naszej Mydlarni, zawierającego w swoim składzie tylko mydło. Dlatego zarejestrowany jest on, jako kosmetyk.

Recenzje

Ocena 

Bardzo dobre mydłlo, dla alergików i pozostałych.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mydlarnia Powrót do Natury Roślinne mydło potasowe w płynie Prawdziwe szare (100% naturalne) 5 l

Inni Klienci kupili również