Myecobrush Szczoteczka do zębów bambusowa różowa miękka

Szczoteczka dedykowana jest osobom dorosłym i młodzieży ze względu na smukły kształt i elegancki oraz poręczny uchwyt. Rączka bambusowa dobrze układa się w dłoni, zapewniając jeszcze wyższy komfort szczotkowania. Szczoteczka została wyprodukowana z biodegradowalnego bambusa a włosie szczoteczki...

9.33

Cena za kg : 848.18zł

Dodaj do schowka

Opis

Szczoteczka dedykowana jest osobom dorosłym i młodzieży ze względu na smukły kształt i elegancki oraz poręczny uchwyt. Rączka bambusowa dobrze układa się w dłoni, zapewniając jeszcze wyższy komfort szczotkowania. Szczoteczka została wyprodukowana z biodegradowalnego bambusa a włosie szczoteczki jest wykonane z bezpiecznego dla środowiska nylonu 610, wolnego od BPA, czyli szkodliwego Bisfenolu A. Szczoteczka doskonale czyści zęby oraz przestrzenie międzyzębowe nie podrażniając tym samym dziąseł więc jest polecana dla osób szukających delikatnej szczoteczki dla siebie.

Każda szczoteczka została zapakowana w kartonik papierowy pochodzący z recyklingu i wraz z opakowaniem kartonowym jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Składniki - Myecobrush Szczoteczka do zębów bambusowa różowa miękka

Rączka szczoteczki - drewno bambusowe,

Włosie szczoteczki - nylon 610 z 65 % domieszką organicznych składników

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Myecobrush Szczoteczka do zębów bambusowa różowa miękka

  • Producent: Myecobrush
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903332908554
  • EAN: 5903332908554
  • Wymiary: 2 x 20 x 2 cm

Inni Klienci kupili również