Na balu. Samochodzik Franek Outlet

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku Franku i dowiedz się, jakich gości spotkał na balu. W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
7,28 * 8,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,62 zł

Opis

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku Franku i dowiedz się, jakich gości spotkał na balu.

W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

Karolina Górska jest autorem tytułu "Samochodzik Franek. Na balu".

"Samochodzik Franek. Na balu" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Wybór krótkich historii to mądry pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczka o pojazdach to doskonała propozycja dla dziecka, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów też inne części z serii "Samochodzik Franek".

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Samochodzik Franek. Na balu" została opublikowana przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.