Na lotnisku w Zwierzaczkowie

Bestsellerowa nagradzana seria, kochana przez dzieci w 19 krajach! Dzień w Zwierzaczkowie to pięknie ilustrowane opowieści o niewiarygodnych przygodach mieszkańców Zwierzaczkowa pokazują na wesoło, ale bardzo fachowo, na czym polega praca w różnych zawodach. I co w każdej pracy jest najważniejsze....
24,37 * 42,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,01 zł

Opis

Bestsellerowa nagradzana seria, kochana przez dzieci w 19 krajach!

Dzień w Zwierzaczkowie to pięknie ilustrowane opowieści o niewiarygodnych przygodach mieszkańców Zwierzaczkowa pokazują na wesoło, ale bardzo fachowo, na czym polega praca w różnych zawodach. I co w każdej pracy jest najważniejsze.

Radosna, pełna przygód opowieść z pędzącą akcją pokazuje lotnisko i oswaja dzieci z lotem samolotem!

Rodzina Koali wybiera się na wakacje do Koala Lumpur. Teraz jadą na lotnisko w Zwierzaczkowie, żeby zdążyć na samolot.

Na lotnisku jest tyle nieznanych miejsc do odkrycia: punkt odpraw,
hala odlotów, karuzele bagażowe, a nawet kabina pilota.
Tylko czym tu zająć dzieci podczas lotu?

Niepowtarzalne ilustracje Sharon Rentty tworzą baśniowy świat Zwierzaczkowa, gdzie wszyscy sobie pomagają, starają się, uczą, pracują i spełniają marzenia o wymarzonym zawodzie.

Sharon Rentta jest autorem tytułu "Na lotnisku w Zwierzaczkowie".

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Na lotnisku w Zwierzaczkowie". Krótka forma to doskonały pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Chcąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 5 do 7 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania pytań.
  • Piękne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź również pozostałe części z serii "DZIEŃ W ZWIERZACZKOWI".

Ta pozycja to wydanie 1. w jęz. polskim. Oryginalnie pozycja została wydana w j. angielskim. Za przekład publikacji na polski odpowiada Cebo-Foniok Małgorzata

Jest to krótka produkcja - ma 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Na lotnisku w Zwierzaczkowie" opublikowało Wydawnictwo Amberek. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.