Na! Na! Na! Laleczka Surprise Pom Doll p9 565987 (564737) cena za 1szt Outlet

Na! Na! Na! Surprise czyli laleczki niespodzianki. Nowe lalki fashion z niesamowitymi niespodziankami, które zaskoczą każdą dziewczynkę! Mega frajda, uśmiech na twarzy i świetna zabawa. Urocze laleczki z prawdziwymi włosami. Każda z laleczek fashion jest odzwierciedleniem pupila, występującego w...
80,04 * 154,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 80,28 zł

Opis

Na! Na! Na! Surprise czyli laleczki niespodzianki.
Nowe lalki fashion z niesamowitymi niespodziankami, które zaskoczą każdą dziewczynkę! Mega frajda, uśmiech na twarzy i świetna zabawa.
Urocze laleczki z prawdziwymi włosami. Każda z laleczek fashion jest odzwierciedleniem pupila, występującego w formie breloczków.
Aż sześć różnych laleczek ukrytych w różowych balonach. Każda lalka to niesamowita niespodzianka, którą można odkryć po nadmuchaniu balona.
Po nadmuchaniu, wystrzeli piękne, pełne kolorów confetti! Brelokowy zwierzaczek posłuży jako etui na laleczkę – dlatego nie trzeba się już rozstawać ze swoją ulubioną zabawką!
Co do rozróżnienia - lalki na opakowaniu maja symbole (kółko, kwadrat etc) każdy znak przyporządkowany jest dla innej lalki. Oznaczenia laleczek: Roxie Foxy - trójkąt, Aubrey Heart - serce, Minna Moody - kwadrat, CJ Cuddles - romb, Britney Sparkles - karo (wklęsłe boki), Sarah Snuggles - kropka. Zapraszamy na stronę nananasurprise.pl są tam opisane lalki wraz ze znaczkami

Szczegóły - Na! Na! Na! Laleczka Surprise Pom Doll p9 565987 (564737) cena za 1szt Mga Entertainment

  • Producent: Mga Entertainment
  • Kod producenta: GXP-720650
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 03505156598733
  • EAN: 003505156598733

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt