Nacomi Shaker Mask maska algowa z piaskiem bora bora 25 g

  • Nacomi
  • 5901878689722
  • 4 dni
Oferowana przez Nacomi maska z piaskiem z wysp Bora-Bora jest idealnym rozwiązaniem dla każdego typu skóry, gdyż posiada uniwersalne właściwości pielęgnujące i każda skóra pobierze z dobrodziejstw maseczki coś dla siebie. Maska posiada innowacyjną formułę, która wzbogacona jest piaskiem z wysp...

9.27 zł

Cena za kg : 370.8zł

Dodaj do schowka

Opis

Oferowana przez Nacomi maska z piaskiem z wysp Bora-Bora jest idealnym rozwiązaniem dla każdego typu skóry, gdyż posiada uniwersalne właściwości pielęgnujące i każda skóra pobierze z dobrodziejstw maseczki coś dla siebie. Maska posiada innowacyjną formułę, która wzbogacona jest piaskiem z wysp Bora-Bora, który na co dzień odnajdziemy w krystalicznie czystej wodzie tych wysp.

Sposób użycia: Opakowanie można wykorzystać na dwa zabiegi na twarz. Proszek z saszetki wsypujemy do shakera i łączymy z wodą energicznie mieszając. Po połączeniu się składników nakładamy powstały koktajl na twarz i pozostawiamy na 15 minut aż do zastygnięcia. Po tym czasie ściągamy maskę z twarzy i cieszymy się promienną cerą.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nacomi Shaker Mask maska algowa z piaskiem bora bora 25 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901878689722