Nadchodzi gwiazdka. Przygotowania Mikołaja

Gdy za oknem pada śnieg, a w domu czas płynie wolno, sięgnij po kolorowanki z serii "Nadchodzi Gwiazdka!"Urocze bałwanki, rozbrykane renifery, radosny Mikołaj i pachnąca choinka - to wszystko znajdziesz w świątecznych kolorowankach!Zacznij zabawę już teraz!W środku są też kolorowe naklejki.
8,79 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,67 zł

Opis

Gdy za oknem pada śnieg, a w domu czas płynie wolno, sięgnij po kolorowanki z serii "Nadchodzi Gwiazdka!"Urocze bałwanki, rozbrykane renifery, radosny Mikołaj i pachnąca choinka - to wszystko znajdziesz w świątecznych kolorowankach!

Zacznij zabawę już teraz!

W środku są też kolorowe naklejki.

Tytuł "Nadchodzi gwiazdka. Przygotowania Mikołaja" jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

"Nadchodzi gwiazdka. Przygotowania Mikołaja" należy do kategorii książeczek "Pory roku i święta", w których istotną rolę odgrywa czas, w którym dzieje się akcja. Książeczka przeniesie Twoje dziecko w magiczne podróże przez różnorodne krajobrazy lub niezapomniane święta.

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jest to bardzo krótka lektura - ma 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Nadchodzi gwiazdka. Przygotowania Mikołaja" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to sprawdź też inne pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.