Nadmuchiwane kręgle Play Wow

  • 846887031498
Zagraj w kręgle wraz z przyjaciółmi Play Wow! Zestaw składający się z  6 kręgli, piłeczki i maty dostarczy Twojemu dziecku wielu godzin wspaniałej zabawy, a także pomoże mu w rozwoju motoryki, koordynacji ruchowej oraz pewności siebie. Kolekcja nadmuchiwanych zabawek Play Wow została stworzona po...

31.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zagraj w kręgle wraz z przyjaciółmi Play Wow! Zestaw składający się z  6 kręgli, piłeczki i maty dostarczy Twojemu dziecku wielu godzin wspaniałej zabawy, a także pomoże mu w rozwoju motoryki, koordynacji ruchowej oraz pewności siebie.

Kolekcja nadmuchiwanych zabawek Play Wow została stworzona po to, by bawić, uczyć oraz umacniać pewność siebie dzieci na całym świecie. Nasze produkty projektowane są przez specjalistów posiadających 30-letnie doświadczenie w branży zabawek nadmuchiwanych w ponad 75 krajach na całym świecie. Doskonała jakość, wspaniała kolorystyka oraz wartości edukacyjne produktów Play Wow odpowiadają oczekiwaniom rodziców, a dzieciom pozwalają na rozwijającą, ekscytującą i pełną wrażeń zabawę w domu i na podwórku.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nadmuchiwane kręgle Play Wow

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 846887031498