Nadmuchiwany zamek - Mała Księżniczka Play Wow

  • 846887031603
Łatwy do nadmuchania zamek z 4 wieżami, 2 oknami i akcesoriami księżniczki - magiczną różdżką, koroną i spódniczką - pobudzi wyobraźnię Twojej Małej Księżniczki i zachęci ją do aktywności fizycznej. Zabawka doskonale nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i na podwórku. Wewnątrz opakowania...

119.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Łatwy do nadmuchania zamek z 4 wieżami, 2 oknami i akcesoriami księżniczki - magiczną różdżką, koroną i spódniczką - pobudzi wyobraźnię Twojej Małej Księżniczki i zachęci ją do aktywności fizycznej. Zabawka doskonale nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i na podwórku.

Wewnątrz opakowania znajduje się pompka oraz zestaw naprawczy.

Kolekcja nadmuchiwanych zabawek Play Wow została stworzona po to, by bawić, uczyć oraz umacniać pewność siebie dzieci na całym świecie. Nasze produkty projektowane są przez specjalistów posiadających 30-letnie doświadczenie w branży zabawek nadmuchiwanych w ponad 75 krajach na całym świecie. Doskonała jakość, wspaniała kolorystyka oraz wartości edukacyjne produktów Play Wow odpowiadają oczekiwaniom rodziców, a dzieciom pozwalają na rozwijającą, ekscytującą i pełną wrażeń zabawę w domu i na podwórku.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nadmuchiwany zamek - Mała Księżniczka Play Wow

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 846887031603