Nadmuchiwany zestaw - Mały Weterynarz Play Wow

  • 846887031535
Wspaniały zestaw z pluszowym szczeniaczkiem, nadmuchiwanym stolikem do badań i 3 akcesoriami medycznymi dostarczy Twojemu małemu weterynarzowi wiele radości, pobudzając jego wyobraźnię, rozwijając pewność siebie oraz poczucie odpowiedzialności. Kolekcja nadmuchiwanych zabawek Play Wow została...

42.58 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Wspaniały zestaw z pluszowym szczeniaczkiem, nadmuchiwanym stolikem do badań i 3 akcesoriami medycznymi dostarczy Twojemu małemu weterynarzowi wiele radości, pobudzając jego wyobraźnię, rozwijając pewność siebie oraz poczucie odpowiedzialności.

Kolekcja nadmuchiwanych zabawek Play Wow została stworzona po to, by bawić, uczyć oraz umacniać pewność siebie dzieci na całym świecie. Nasze produkty projektowane są przez specjalistów posiadających 30-letnie doświadczenie w branży zabawek nadmuchiwanych w ponad 75 krajach na całym świecie. Doskonała jakość, wspaniała kolorystyka oraz wartości edukacyjne produktów Play Wow odpowiadają oczekiwaniom rodziców, a dzieciom pozwalają na rozwijającą, ekscytującą i pełną wrażeń zabawę w domu i na podwórku.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nadmuchiwany zestaw - Mały Weterynarz Play Wow

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 846887031535