Nadzieja. Z życia wzięte. Tom 1

  • Katarzyna Michalak
  • Mazowieckie
  • Z życia wzięte
  • 9788395199257
Nadzieja jest jak pierwszy powiew wiosny: serce jeszcze zmrożone, ale w duszy już kiełkuje jasny promień… Mała, samotna dziewczynka, i półdziki chłopiec, odrzucony przez rówieśników: tych dwoje odnajduje się w mrocznym świecie, gdzie dorośli, zamiast kochać – ranią. Dzieci mają tylko siebie, ale...

33.92

-15%

39.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Lilianę poznajemy, gdy jako mała, samotna dziewczynka wędruje przez las, szukając miejsca, gdzie będzie bezpieczna i szczęśliwa.

Zamiast Arkadii znajduje rannego Aleksieja, syna sąsiadki, który od tego dnia staje się najserdeczniejszym - i jedynym - przyjacielem. Dzieci dorastają razem, dzieląc się największymi tajemnicami i lękami. Niestety, los wkrótce je rozdziela i choć wydaje się, że ich drogi nigdy się nie skrzyżują, Lilianę i Aleksieja połączyły na zawsze dwa uczucia, silniejsze od przeznaczenia: miłość i nienawiść. Mężczyzna ciągle powraca do kobiety, mimo że ta potrafi jedynie go ranić. Ona, Lilith, jest jak ogień, on, jak ćma. Ona jak lód, ON jak płomień. Miłość staje się obsesją, przeznaczenie fatum, owładnęły obojgiem, a Liliana i Aleksiej nie potrafią, a może nie chcą się temu przeciwstawić. Pozostaje tylko Nadzieja…

Katarzyna Michalak napisała książkę inną. Inną niż jej dotychczasowe powieści. Pełniejszą, bardziej przejmującą, niekiedy dramatyczną.


Opinie o książce

To kawał dobrej literatury przez duże L!

Romuald Pawlak

"Nadzieja" to rewelacyjna powieść! Przy tej książce nie ma czasu na nudę. Zdecydowanie należy ją polecić osobom, które lubują się w powieściach obyczajowych, delikatnych sensacjach, ale przede wszystkim w książkach, które przedstawiają zwyczajne życie i to nie tylko to sielankowe

http://sabinkat1.blogspot.com

Ta książka zapadnie Wam głęboko w pamięć! Myślę, że sympatycy twórczości Katarzyny Michalak nie zawiodą się po raz kolejny, za to sceptykom tym razem opadnie szczęka.

http://mojkantorwymianymysliiwrazen.blogspot.com/


O autorce

Katarzyna Michalak ur. 1969,  pisarka, autorka bestsellerowych powieści („Poczekajka” która w 2008 znalazła się na listach bestsellerów EMPiKu i sklepu internetowego Merlin.pl, „Rok w Poziomce”, „Sklepik z Niespodzianką”, „Zachcianek” - w maju 2009 Zachcianek zajmował szóste miejsce na liście najlepiej sprzedających się pozycji opublikowanej przez Rzeczpospolitą na liście bestsellerów Andrzeja Rostockiego). Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, swą pisarską pasję dzieli więc z miłością do zwierząt, co znajduje odzwierciedlenie w jej książkach.

Urocza bohaterka, z którą każda z nas może się utożsamić, akcja i dialog, bez dłużyzn, zwyczajne i niezwyczajne problemy, miłość i przyjaźń oraz, koniecznie!, happy end ? oto co cechuje tę prozę. Dzięki autorce powraca wiara w marzenia i to, że świat jest piękny, ludzie dobrzy, a życie ciekawe.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nadzieja. Z życia wzięte. Tom 1