Naklejki 3d jumbo - domek

  • 8410782163107
  • 4-6 dni
Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności. Przestrzenny zestaw z naklejkami Apli Kids dla małej damy. W zestawie znajduje się otwierana plansza-domek z przekrojem wnętrza. Naklejki są wielokrotnego użytku, można je odklejać i przyklejać w inne...

24.30 zł

-10%

27.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności.

Przestrzenny zestaw z naklejkami Apli Kids dla małej damy. W zestawie znajduje się otwierana plansza-domek z przekrojem wnętrza. Naklejki są wielokrotnego użytku, można je odklejać i przyklejać w inne miejsce. Zabawa naklejkami rozwija umiejętności motoryczne dziecka, wyobraźnię oraz zainspiruje do kreatywnej zabawy przy tworzeniu ciekawych historii.

Cechy naklejek Apli Kids:

odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 5 lat w zestawie: 1 rozkładana plansza-domek , 1 plansza z naklejkami,

Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Naklejki 3d jumbo - domek

  • EAN: 8410782163107
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8410782163107