Naklejki na twarz face tattoo - midnight cat

  • Snails
  • 5200384510408
  • 4 dni
Każda mała dziewczynka naśladuje swoją mamę, w szczególności podczas makijażu czy malowania paznokci. Snails oferuje lakiery do paznokci dla dzieci, które są całkowicie bezpieczne, pozbawione szkodliwych substancji takich jak: Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA. Receptury kosmetyków opierają się na...

22.54 zł

Dodaj do schowka

Opis

Każda mała dziewczynka naśladuje swoją mamę, w szczególności podczas makijażu czy malowania paznokci. Snails oferuje lakiery do paznokci dla dzieci, które są całkowicie bezpieczne, pozbawione szkodliwych substancji takich jak: Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA. Receptury kosmetyków opierają się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników, idealne dla Maluchów i nieszkodliwe dla środowiska.Face Tattoo Snails to nowy, ciekawy i bezpieczny sposób na ozdabianie twarzy, np. w trakcie przyjęcia urodzinowego, balu karnawałowego czy balu przebierańców. Dzięki naklejkom Face Tattoo nie ma potrzeby stosowania farb, które mogą uczulać oraz brudzić ubrania. Naklejki łatwo się aplikuje oraz usuwa. W zestawie znajduje się 7 naklejek. Cechy naklejek na twarz Snails:

    odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia     w zestawie 7 naklejek-tatuaży     łatwo usuwalne - wystarczy odkleić     nie są testowane na zwierzętach     wymiary opakowania: 19 x 19 cm.

 

UWAGA! Nie należy umieszczać tatuażu na wrażliwej lub podrażnionej skórze oraz w okolicach oczu. Zawiera małe elementy, ryzyko zadławienia. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Naklejki na twarz face tattoo - midnight cat

  • Producent: Snails
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5200384510408
  • EAN: 5200384510408