Nakręcane dinozaury 4639 RUSSEL Outlet

Skonstruuj własne zabawki - dinozaury, które poruszają się wraz z wiatrem! Przygotuj wszystkie szczegóły, aby rozpocząć wyścigi dinozaurów, które możesz przeprowadzić z przyjaciółmi lub rodziną!Który z dinozaurów okaże się najszybszy? Czy łatwo jest wykonać skręt w lewo lub szybko pokonać slalom?...

27.28 zł

-43%

47.50 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Skonstruuj własne zabawki - dinozaury, które poruszają się wraz z wiatrem! Przygotuj wszystkie szczegóły, aby rozpocząć wyścigi dinozaurów, które możesz przeprowadzić z przyjaciółmi lub rodziną!

Który z dinozaurów okaże się najszybszy? Czy łatwo jest wykonać skręt w lewo lub szybko pokonać slalom? Przekonasz się o tym razem z naszym zestawem!

Zabawki z serii 4M to naprawdę wyjątkowe projekty! Najpierw dziecko samo tworzy zabawkę, a następnie może ją wykorzystać na wiele sposobów! To pobudza wyobraźnię!

Uwagi: Powyżej 5. roku życia.
Zawartość: szablony kartonowe dinozaurów, dwustronnej taśmy klejąca, pianki, ruchome oczy, naklejki, koła i szczegółowe instrukcje. Rozmiar jednego dinozaura: od 7cm do 10cm wysokości.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nakręcane dinozaury 4639 RUSSEL 4M

  • Producent: 4M
  • Wymiary: 22x18x5 cm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 489315604639033
  • Seria 4m art AND craft
  • EAN: 489315604639033

Inni Klienci kupili również