Namiot sklep spożywczy rozkładany domek 103 x 93

  • 1818912483038
Prezentujemy rozkładany domek, który sprawi, że każda zabawa w sklep nabierze zupełnie innego wymiaru. Namiot z uchylnymi drzwiami i okienkiem będzie rewelacyjnym dodatkiem do wesołej zabawy, której nie ograniczają żadne zasady. To, jaki scenariusz dziś odegracie, zależy tylko od wyobraźni Twojego...

79.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Prezentujemy rozkładany domek, który sprawi, że każda zabawa w sklep nabierze zupełnie innego wymiaru. Namiot z uchylnymi drzwiami i okienkiem będzie rewelacyjnym dodatkiem do wesołej zabawy, której nie ograniczają żadne zasady. To, jaki scenariusz dziś odegracie, zależy tylko od wyobraźni Twojego malucha. Po skończonej zabawie nie musicie składać namiotu - będzie on świetną bazą dla dziecka, umożliwiającą wypoczynek po wyczerpującej zabawie.
Zestaw składa się z:
- pokrowca,
- elementów i łączeń stelaża,
- instrukcji obsługi.
Namiot sklepowy dla malucha nie tylko fantastycznie wygląda. Jego kolorowe elementy połączone z nowoczesnym wzornictwem, nawiązującym do wyglądu sklepów i ich wyposażenia, sprawi, że każde dziecko zechce się w nim bawić. Domek z zielono-czerwonym daszkiem w duecie z jasnożółtymi ściankami przyciągnie każdego malucha. Rozkładany sklepik będzie świetnym dodatkiem do rozwijającej zabawy, dzięki któremu dziecko będzie mogło bawić się w odgrywanie ról. Z pewnością zauważycie, jak oddziałuje na dziecko, ułatwiając mu kontakty z rówieśnikami, a także ucząc, jak powinno zachowywać się podczas zakupów w sklepie.
Sklepik w namiocie przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Domek posiada certyfikat CE, będący gwarancją komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Montaż kolorowego sklepu jest bardzo prosty: w zestawie znajdują się wszelkie elementy potrzebne do złożenia konstrukcji przedstawionej na obrazkowej instrukcji. Rozkładany namiot sklepowy został zapakowany w kolorowe, kartonowe pudełko z rączką ułatwiającą przenoszenie - uważamy, że to fantastyczna inspiracja na prezent dla kilkuletniego dziecka.
Wymiary namiotu:
- rozłożony domek: 93 cm x 103 cm x 69 cm,
- wysokość ścianki do dachu: 70 cm,
- skos dachu: 48 cm.
Wymiary opakowania:
- 55 cm x 15 cm x 8 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Namiot sklep spożywczy rozkładany domek 103 x 93

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912483038
  • Język: polski
  • EAN: 1818912483038