Nasza Klasa kl. 3 wycinanka cz. 1 lifting 2013

Wycinanki zawierają zdjęcia, gry, pomoce dydaktyczne i szablony prac plastycznych.
28,71

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,98 zł

Opis

Wycinanki zawierają zdjęcia, gry, pomoce dydaktyczne i szablony prac plastycznych.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Nasza Klasa kl. 3 wycinanka cz. 1 lifting 2013"?
Andrzej Pustuła, Balbina Piechocińska, Czesław Cyrański, Dorota Baścik-Kołek, Ewa Misiorowska, Grażyna Śliwa, Marzena Pucińska to autorzy tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Nasza Klasa kl. 3 wycinanka cz. 1 lifting 2013 został opublikowany przez Wydawnictwo MAC.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
"Nasza Klasa kl. 3 wycinanka cz. 1 lifting 2013" to książka złożona z 48 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Nasza Klasa kl. 3 wycinanka cz. 1 lifting 2013

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>