Nasze kolorowe pojazdy z naklejkami

W książeczce czekają na ciebie rysunki różnych pojazdów, które nie mogą się doczekać, aż je pokolorujesz. Weź zatem kredki lub flamastry i do dzieła!
1,83 * 4,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,09 zł

Opis


W książeczce czekają na ciebie rysunki różnych pojazdów, które nie mogą się doczekać, aż je pokolorujesz. Weź zatem kredki lub flamastry i do dzieła!

Książeczka "Nasze kolorowe pojazdy z naklejkami" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Nasze kolorowe pojazdy z naklejkami" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Książeczka o pojazdach to doskonała propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Piękne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Nasze kolorowe pojazdy z naklejkami" opublikowało Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.