Natural Life Ksylitol cukier brzozowy 2 x 250 g

Ksylitol oferowany przez naszą firmę jest produktem najwyższej jakości pochodzącym z Finlandii. Jest ON pozyskiwany z kory brzozowej. Stanowi zdrową alternatywą dla sztucznych słodzików oraz cukru. W przeciwieństwie do niego ksylitol zawiera aż o 40 proc. mniej kalorii jak również posiada...
32,88
Cena za kg : 65.76zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,49 zł

Opis

Ksylitol oferowany przez naszą firmę jest produktem najwyższej jakości pochodzącym z Finlandii. Jest ON pozyskiwany z kory brzozowej. Stanowi zdrową alternatywą dla sztucznych słodzików oraz cukru. W przeciwieństwie do niego ksylitol zawiera aż o 40 proc. mniej kalorii jak również posiada zdecydowanie niższy indeks glikemiczny. Z tego powodu jest ON polecany cukrzykom i osobom odchudzającym się.

Ksylitol nie zakwasza organizmu za to wytwarza w nim odczyn zasadowy, dzięki czemu jest wskazany przy próchnicy zębów oraz chorobach dziąseł. Działa antybakteryjnie, w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych oraz odświeża oddech, likwidując niemiły zapach z ust.

Ksylitol ze względu na formę oraz podobny poziom słodkości jest najlepszym zamiennikiem cukru w przepisach kulinarnych. Ksylitol jest stabilny w wysokich temperaturach oraz nie zmienia smaku i konsystencji potraw. Idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju wypieków, przetworów, deserów oraz koktajli.

Szczegóły - Natural Life Ksylitol cukier brzozowy 2 x 250 g

Składniki - Natural Life Ksylitol cukier brzozowy 2 x 250 g

Ksylitol 100%.

Sposób przygotowania i przechowywania

Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również