Naturalne farbowanie włosów

  • 9788365601568
  • 1 dzień + czas dostawy
Po farbach z tej ziemi będziesz mieć włosy nie z tej ziemi. Komercyjne farby do włosów zawierają tysiące substancji chemicznych, które mogą być bardzo szkodliwe. Jednak nie musisz wybierać pomiędzy pięknymi włosami a dobrym zdrowiem. Henna, indygo, kasja i agrest andyjski to pełne mocy zioła, które...

33.68 zł

-25%

44.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

PO FARBACH Z TEJ ZIEMI BĘDZIESZ MIEĆ WŁOSY NIE Z TEJ ZIEMI

Komercyjne farby do włosów zawierają tysiące substancji chemicznych, które mogą być bardzo szkodliwe. Jednak nie musisz wybierać pomiędzy pięknymi włosami a dobrym zdrowiem. Henna, indygo, kasja i agrest andyjski to pełne mocy zioła, które są doskonałą i całkowicie naturalną alternatywą dla syntetycznych farb do włosów.

Specjalistka od naturalnej pielęgnacji włosów, Christine Shahin, nauczy cię, jak używać barwników roślinnych, aby farbować włosy i uzyskać piękny efekt kolorystyczny. Preparaty ziołowe nie niszczą włosów, ale je odżywiają i nawilżają, a także są bezpieczne, łatwe i tanie w użyciu. Proste wskazówki oraz piękne ilustracje pomogą ci nauczyć się samodzielnego stosowania barwników i tworzenia dowolnych kompozycji kolorów.

Dzięki tej książce:

  • dowiesz się, jak stosować i przygotować ziołowe farby do włosów,
  • poznasz receptury pozwalające uzyskać szeroką gamę odcieni, od blondu po głęboką czerń,
  • poznasz cenne wskazówki, jak skutecznie farbować siwe włosy, aby uzyskać niepowtarzalne efekty kolorystyczne.
     

Przeczytaj fragment książki

Szczegóły - Naturalne farbowanie włosów

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt