Naturalne metody uzdrawiania

Niezależnie, czy masz alergię, cierpisz na astmę, masz problemy z zatokami, czy może zagraża Ci nowotwór. Oto zbiór naturalnych terapii, które bez skutków ubocznych uleczą Cię i Twoich najbliższych. Nie musisz wydawać majątku na leki ani odbywać niekończących się pielgrzymek od lekarza do lekarza....

19.91 zł

-24%

26.20 zł

Dodaj do schowka

Opis

Niezależnie, czy masz alergię, cierpisz na astmę, masz problemy z zatokami, czy może zagraża Ci nowotwór. Oto zbiór naturalnych terapii, które bez skutków ubocznych uleczą Cię i Twoich najbliższych. Nie musisz wydawać majątku na leki ani odbywać niekończących się pielgrzymek od lekarza do lekarza. Możesz wybrać to, co naturalne i skuteczne. Tadeusz Piotr Szewczyk - znany i ceniony terapeuta - wskaże Ci w sposób przystępny i przejrzysty, jak możesz wyleczyć dowolną dolegliwość wyłącznie przy użyciu darów i energii natury. Wszystkie terapie opisane w książce zostały przez niego wielokrotnie wypróbowane i nigdy jeszcze nie zawiodły pokładanych w nich nadziei. Stawianie baniek, terapia jajem, pijawkami czy minerałami naturalnymi - to niepozorne sposoby na pozbycie się naprawdę poważnych dolegliwości. Cała sztuka polega na wyborze najlepszej terapii w Twoim przypadku i zastosowaniu jej w oparciu o zawarte w książce wskazówki. Jeszcze nigdy leczenie nie było tak tanie, łatwe i skuteczne. Sprawdź sam, w czym Tobie mogą pomóc „Naturalne metody uzdrawiania”.

Recenzje
(1)

Ocena 

Można znaleźć tu zbiór naturalnych terapii, które mogą, jak zapewnia autor, uleczyć wiele chorób. Możesz wybrać to, co naturalne i skuteczne. Autor wskazuje jak możesz wyleczyć dowolną dolegliwość wyłącznie przy użyciu darów i energii natury.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Naturalne metody uzdrawiania