Natures Answer Orac Super 7 Powerful Antioxidant suplement diety 960 ml

ORAC Super 7 to naturalna odpowiedź na optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.ORAC (skrót od ang. Oxygen Radical Absorbance Capacity). ORAC opisuje analizę laboratoryjną aktywności przeciwutleniacza przeciwko rodnikowi nadtlenowemu, który jest jednym z najczęstszych...

0.10

-100%

38.11 zł

Cena za L : 0.1zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

ORAC Super 7 to naturalna odpowiedź na optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

ORAC (skrót od ang. Oxygen Radical Absorbance Capacity). ORAC opisuje analizę laboratoryjną aktywności przeciwutleniacza przeciwko rodnikowi nadtlenowemu, który jest jednym z najczęstszych reaktywnych form tlenu (ROS), które powodują uszkodzenie błon komórkowych. 

ORAC Super 7 zawiera kombinację jednych z najsilniejszych na świecie, o wysokiej wartości ORAC ekstraktów z jagód i owoców. Aby dodatkowo wzmocnić tę formułę przeciwutleniającą, ORAC Super 7 zawiera naturalne składniki, takie jak: jabłko, gruszka i nektar z agawy. Uzupełnieniem preparatu jest Quik-Sorb®, ekskluzywna zastrzeżona mieszanka ziół Nature's Answer, znana ze zwiększania dostarczania składników odżywczych do organizmu.

Zalecane spożycie: Należy stosować 2 łyżki stołowe (30 ml) dziennie z posiłkiem lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Można rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody lub soku.

Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Natures Answer Orac Super 7 Powerful Antioxidant suplement diety 960 ml

  • Producent: Natures Answer
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 083000261909
  • EAN: 083000261909

Inni Klienci kupili również