Naturo Soda oczyszczona do zastosowania w gospodarstwie domowym 500 g

Soda oczyszczona do zastosowania w gospodrastwie domowym (wodorowęglan sodu NaHCO3).

6.99

-22%

8.99 zł

Cena za kg : 13.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Produkt pod nazwą "soda oczyszczona" zna każdy, ale czy wiemy, czym w gruncie rzeczy jest? To wodorowęglan sodu o wzorze NaHCO3, który jest nieorganicznym związkiem chemicznym, cechującym się lekko żrącymi właściwościami i bardzo dużą wszechstronnością w użytkowaniu. Może być stosowany jako ekologiczny środek do czyszczenia różnych powierzchni, nie tylko w kuchni, ale również w całym domu. Posłuży nam również jako zamiennik proszku do pieczenia lub pomoże w wykonaniu domowego zabiegu spa.

Chociaż raczej każdy zdaje sobie sprawę z podstawowych zastosowań sody oczyszczonej w domu, proponujemy kilka przykładów:

  • jako pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów z lodówki,
  • do czyszczenia i dezynfekcji pralki,
  • do czyszczenia srebra,
  • do mycia piekarnika z tłuszczu i spalenizny,
  • do mycia podłóg,
  • do wypieków zamiast proszku do pieczenia,
  • do oczyszczania organizmu z toksyn,
  • do wykonania domowego peelingu skóry.

Po połączeniu sody z wodą, kwaskiem cytrynowym, olejem kokosowym lub innymi rzeczami dostępnymi w każdym domu, zastosowań jest nieskończenie wiele, dlatego naprawdę warto mieć sodę zawsze pod ręką. Polecamy sodę oczyszczoną do zastosowania w gospodarstwie domowym marki Naturo, przede wszystkim ze względu na dużą wagę opakowania, które jest ekonomiczne i starczy naprawdę na długo. Zapraszamy do zakupu zarówno sody oczyszczonej, jak i innych wielofunkcyjnych środków domowego użytku w sklepie Bee.

Składniki - Naturo Soda oczyszczona do zastosowania w gospodarstwie domowym 500 g

Soda oczyszczona (wodorowęglan sodu NaHCO3).

Sposób przygotowania i przechowywania

  • zastosowanie spożywcze: niweluje nieprzyjemne i intensywne zapachy podczas gotowania i smażenia; pomaga zachować kolor zielonych warzyw podczas gotowania; działa zmiękczająco na twarde mięso; przydatna przy wypiekach i gazowaniu wody; użyta do płukania warzyw i owoców skutecznie usuwa z ich powierzchni pestycydy
  • zastosowanie gospodarcze: zmiękcza wodę; neutralizuje niemiłe zapachy w kuchni jak również usuwa zapachy po zwierzętach; wybiela ubrania i czyszczone powierzchnie; przedłuża świeżość ciętych kwiatów; zapobiega wyrastaniu trawy, odpędza mrówki; czyści sztućce, biżuterię, przypalone garnki, blachy i inne sprzęty kuchenne; skutecznie usuwa osady po herbacie i kawie; pomaga zadbać o czystość podłóg, kafelków, sanitariatów i urządzeń kuchennych; wzmacnia działanie proszku do prania; nabłyszcza szklane powierzchnie i naczynia

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.

Recenzje

Ocena 

Bardzo przydatna rzecz . Jestem zadowolona z zwkupu.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Naturo Soda oczyszczona do zastosowania w gospodarstwie domowym 500 g

Inni Klienci kupili również