Nauka o języku. Język polski 4. Ćwiczenia. Cześć 1. Szkoła podstawowa

Zeszyty z serii "Nauka o języku" umożliwiają przeprowadzenie pełnego systematycznego kursu wiedzy o języku w nowej szkole podstawowej. Zawierają materiał zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku. Ćwiczenia znajdujące się w zeszytach pomagają w rozwijaniu praktycznych umiejętności...
14,99 * 18,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,69 zł

Opis

Zeszyty z serii "Nauka o języku" umożliwiają przeprowadzenie pełnego systematycznego kursu wiedzy o języku w nowej szkole podstawowej. Zawierają materiał zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku.

Ćwiczenia znajdujące się w zeszytach pomagają w rozwijaniu praktycznych umiejętności językowych, niezbędnych do prawidłowego i świadomego posługiwania się językiem polskim.

Zeszyty są uniwersalne – mogą być uzupełnieniem każdego podręcznika. Pomysłowe i atrakcyjne ćwiczenia są zarazem rzeczowe i przemyślane. Dlatego z powodzeniem spełniają także ważne funkcje dydaktyczne – motywacyjną i samokształceniową.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Nauka o języku. Język polski 4. Ćwiczenia. Cześć 1. Szkoła podstawowa"?
Autorami podręcznika są D. Chwastniewska, D. Różek, A. Gorzałczyńska-Mróz, M. Szulc, A. Piechnik-Kaszuba.
Są autorami niewielu podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Nauka o języku. Język polski 4. Ćwiczenia. Cześć 1. Szkoła podstawowa" został wydany przez Wydawnictwo GWO.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
80 - tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Przeczytaj o wydawcy tego podręcznika:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 r., które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w Polsce. Poza matematyką, GWO oferuje także podręczniki do przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych.

Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Dla jakiego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest język polski.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Nauka o języku. Język polski 4. Ćwiczenia. Cześć 1. Szkoła podstawowa"?
Tytuł ten należy do popularnej serii "NAUKA O JĘZYKU".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Nauka o języku. Język polski 4. Ćwiczenia. Cześć 1. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>