Nauka o języku. Język polski 5. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa

Zeszyty z serii "Nauka o języku" umożliwiają przeprowadzenie pełnego systematycznego kursu wiedzy o języku w nowej szkole podstawowej. Zawierają materiał zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku. Ćwiczenia znajdujące się w zeszytach pomagają w rozwijaniu praktycznych umiejętności...
16,99 * 18,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,90 zł

Opis

Zeszyty z serii "Nauka o języku" umożliwiają przeprowadzenie pełnego systematycznego kursu wiedzy o języku w nowej szkole podstawowej. Zawierają materiał zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku.

Ćwiczenia znajdujące się w zeszytach pomagają w rozwijaniu praktycznych umiejętności językowych, niezbędnych do prawidłowego i świadomego posługiwania się językiem polskim.

Zeszyty są uniwersalne – mogą być uzupełnieniem każdego podręcznika. Pomysłowe i atrakcyjne ćwiczenia są zarazem rzeczowe i przemyślane. Dlatego z powodzeniem spełniają także ważne funkcje dydaktyczne – motywacyjną i samokształceniową.

FAQ

Sprawdź zadawane pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Nauka o języku. Język polski 5. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa"?
Autorami tytułu są D. Chwastniewska, D. Różek, A. Gorzałczyńska-Mróz, M. Szulc.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale ich treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Nauka o języku. Język polski 5. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa" wydało Wydawnictwo GWO.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Ile stron zawiera ta pozycja?
96 to długość podręcznika "Nauka o języku. Język polski 5. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa".
Jest wypełniony treścią edukacyjną uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest wymagany ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do zgłębiania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik został opracowany do nauki przedmiotu język polski.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Nauka o języku. Język polski 5. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa"?
Tytuł należy do serii "GWO; Nauka O Języku".
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


O wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne istniejące od 1991 roku, które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło szacunek na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60 procent uczniów szkół podstawowych w Polsce. Poza matematyką, GWO ma w ofercie także podręczniki do przedmiotów artystycznyc, humanistycznych i przyrodniczych.

Która to część książki?
To wydanie stanowi 1 część.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Nauka o języku. Język polski 5. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>