Nauka o języku. Język polski 6. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa

Nauka o języku dla klasy 6 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej. Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności...
16,99 * 18,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł

Opis

Nauka o języku dla klasy 6 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej.

Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności praktycznych. Są pomysłowe i atrakcyjne, dzięki czemu wpływają na motywację uczniów do nauki gramatyki i rozwijania sprawności językowej.

Nauka o języku może być uzupełnieniem dowolnie wybranego podręcznika.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Nauka o języku. Język polski 6. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa"?
Anna Halasz, Piotr Borys to autorzy tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Nauka o języku. Język polski 6. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa" opublikowało Wydawnictwo GWO.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Która to część książki?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
96 jest długością książki Nauka o języku. Język polski 6. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną grafikami. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

W kontekście którego przedmiotu ta publikacja jest potrzebna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, jakim jest język polski.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Założone w 1991 r. przez Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, to wydawnictwo znane z publikacji podręczników edukacyjnych, szczególnie do matematyki. Wykorzystywane są przez 60 procent uczniów polskich szkół podstawowych. Jednakże Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się wyłącznie do matematyki, oferując również materiały do j. polskiego, fizyki, historii, plastyki i biologii.

Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Nauka o języku. Język polski 6. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa

  • Autorzy: Anna Halasz, Piotr Borys
  • Wydawnictwo GWO
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 96
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788374209489
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła podstawowa
  • ISBN: 9788374209489

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>