Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa

Nauka o języku dla klasy 7 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej. Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności...
16,99 * 18,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,78 zł

Opis

Nauka o języku dla klasy 7 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej.

Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności praktycznych. Są pomysłowe i atrakcyjne, dzięki czemu wpływają na motywację uczniów do nauki gramatyki i rozwijania sprawności językowej.

Nauka o języku może być uzupełnieniem dowolnie wybranego podręcznika.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa"?
D. Chwastniewska, D. Różek, A. Gorzałczyńska-Mróz, M. Szulc to autorzy tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik "Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa" został przygotowany przez Wydawnictwo GWO.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa"?
Tytuł należy do serii NAUKA O JĘZYKU.
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


O wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Założone w 1991 r. przez A. Mysiora i M. Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO), to wydawnictwo znane z publikacji podręczników edukacyjnych, szczególnie do matematyki. Wykorzystywane są przez 60% uczniów polskich szkół podstawowych. Ale Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się wyłącznie do matematyki, oferując również materiały do nauki j. polskiego, fizyki, historii, plastyki i biologii.

Ile stron zawiera ta pozycja?
96: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas SP 7. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Dla którego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, jakim jest język polski.


Która to część podręcznika?
To wydanie stanowi 1 część.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 1. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>