Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa

Nauka o języku dla klasy 7 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej. Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności...
16,55 * 18,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Nauka o języku dla klasy 7 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej.

Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności praktycznych. Są pomysłowe i atrakcyjne, dzięki czemu wpływają na motywację uczniów do nauki gramatyki i rozwijania sprawności językowej.

Nauka o języku może być uzupełnieniem dowolnie wybranego podręcznika.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa"?
Za treścią tytułu stoją D. Chwastniewska, D. Różek, A. Gorzałczyńska-Mróz, M. Szulc.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa" opublikowało Wydawnictwo GWO.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Założone w 1991 roku przez cenionego wykładowcę UG, A. Mysiora i M. Dobrowolską. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne o szerokim zasięgu. Znane z publikacji podręczników matematycznych, z których korzysta większość uczniów polskich szkół.

Do której klasy i na jakim stopniu edukacji jest wymagany ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 7. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Dla jakiego przedmiotu ta książka jest sugerowana?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest język polski.


Która to jest część podręcznika?
To wydanie stanowi 2 część.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
96 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii podręczników należy "Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa"?
Tytuł jest częścią popularnej serii "NAUKA O JĘZYKU".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Nauka o języku. Język polski 7. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>