Naukowa Zabawa - Jurassic World Trex Pterados Clementoni

  • 8005125190621
  • 1 dzień + czas dostawy
Archaiczny świat wymarłych gatunków, niesamowitych zjawisk i kształtowania się przyrody – jeśli Twoja pociecha jest zainteresowana archeologicznymi niuansami a na widok szkieletów dinozaurów oczy malucha zaczynają się cieszyć to znakomita okazja by wyposażyć dziecięcy pokój w zestaw Naukowa Zabawa...

63.28 zł

-47%

120.53 zł

Dodaj do schowka

Opis

Archaiczny świat wymarłych gatunków, niesamowitych zjawisk i kształtowania się przyrody – jeśli Twoja pociecha jest zainteresowana archeologicznymi niuansami a na widok szkieletów dinozaurów oczy malucha zaczynają się cieszyć to znakomita okazja by wyposażyć dziecięcy pokój w zestaw Naukowa Zabawa - Jurassic World Trex Pterados od marki Clementoni.

Ten fascynujący zestaw skomponowany przez prawdziwych specjalistów od dziecięcych zabaw, zagwarantuje Twojemu maluchowi godziny radosnych podróży w czasie, które pomogą także w zrozumieniu dawnego świata. Jedyny warunek, jaki należy tutaj spełnić to wiek dziecka – zestaw Jurassic World jest bowiem przeznaczony dla pasjonatów, którzy ukończyli już siódmy rok życia. Wyrusz wraz ze swoją pociechą w magiczną podróż, w trakcie której wspólnie odkryjecie szkielety dinozaura T-Rexa, a z bloków skalnych wydobędziecie skamieniałości zwierząt. To może być początek naprawdę fascynującej i pouczającej wędrówki przez świat wymarłych gatunków!

W zestawie Naukowa Zabawa - Jurassic World Trex Pterados znajdują się:

  • dłuto,
  • młotek,
  • skamieniałości zwierząt,
  • blok skalny,
  • szkielet T-Rexa,
  • instrukcja obsługi.

„Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić, szczególnie gdy już stajemy się dorośli.” – tak brzmiało motto założyciela firmy, Mario Clementoniego, które realizowane jest przez pracowników do dziś. Wyjątkowo skonstruowane zabawki firmy Clementoni pozwalają na wspólną zabawę zbliżającą dzieci i rodziców, a jednocześnie wzmacniającą ich więzy. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi propozycjami naukowych zestawów dostępnych w naszym internetowym sklepie!

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt