Nebulizator - dyfuzor olejków eterycznych Jasne Drewno Mohani

Nebulizator olejków eterycznych 100% aromaterapii. Bez lania wody. Zimna dyfuzja - innowacja w aromaterapii! Nebulizator - dyfuzor olejków eterycznych Mohani działa na zasadzie zimnej dyfuzji. Dzięki tej nowoczesnej technologii do aromaterapii nie jest potrzebna woda, ani podgrzewacz. Urządzenie...
213,30 * 249,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 213,30 zł

Opis

Dyfuzor zapachowy Mohani do olejków eterycznych to nowocześnie zaprojektowane urządzenie z prostych, klasycznych materiałów, z podstawą z drewna i szklaną górną częścią. Doskonale pasuje zarówno do mieszkania, jak i nowoczesnego biura, siłowni czy gabinetu.

Dyfuzor jest łatwy w obsłudze. Wystarczy dodać 10-20 kropli olejku eterycznego, które wkrapla się do szkła wewnątrz dyfuzora. Olejek eteryczny rozprowadzany jest szybko, w postaci małych cząstek, które pozostają w powietrzu w pomieszczeniu o powierzchni nawet do 35 m2. Nebulizator pozwala na skoncentrowane i intensywne wykorzystanie aromaterapeutycznych właściwości olejków eterycznych. Zapach utrzymuje się co najmniej godzinę po zaprzestaniu pracy dyfuzora.

Nebulizator nie używa wody do rozpraszania olejków eterycznych, a składniki nie są podgrzewane, zachowują zatem swoje wszystkie właściwości aromaterapeutyczne. Ponieważ nie zachodzi proces spalania, jak to ma miejsce w tradycyjnych kominkach do podgrzewania, w powietrzu nie ma ubytku tlenu i zostaje zachowana jego jakość.

Setki milionów cząsteczek olejków eterycznych rozchodzi się w powietrzu i dostaje przez układ oddechowy człowieka oraz pory w skórze do organizmu. Bezpośrednie stosowanie 100% czystych naturalnych olejków eterycznych pozwala uzyskać maksymalny efekt, dzięki czemu całe ciało może czerpać korzyści zdrowotne.

Cechy produktu:

  • Przeznaczony jest do pomieszczeń o wielkości 20-35 m2
  • Idealny do aromaterapii, ponieważ olejki są zdyspergowane w skoncentrowany sposób
  • Piękny, naturalny i prosty design - niecodzienny pomysł na prezent
  • Możliwość regulacji intensywności rozpylania olejków
  • Samoczynne wyłączanie dyfuzora, sprawia, że jest on bezpieczny w użytkowaniu.

Mohani to firma, która propaguje powrót do natury i źródeł. Producent kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych, które są dobre jakościowo, a jednocześnie przyjazne naturze.

Szczegóły - Nebulizator - dyfuzor olejków eterycznych Jasne Drewno Mohani

  • Producent: Mohani
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902802721402
  • EAN: 5902802721402

Sposób przygotowania i przechowywania

Do szklanej komory wlej kilkanaście kropel olejku eterycznego (około 10-25). Używaj tylko naturalnych olejków.

Załóż dyszę rozprowadzającą na otwór wyjściowy.

Tryb intensywności pracy rozpylania olejków możesz regulować za pomocą wbudowanego panelu dotykowego. Dzięki temu dostosujesz go do swoich potrzeb. Nebulizator pracuje w trybie przerywanym, w stosunku 2 minuty pracy : 1 minuty spoczynku.

Urządzenie nie potrzebuje wody do pracy. Wystarczy wlać do szklanej komory kilkanaście kropel olejku eterycznego i podłączyć nebulizator do zasilania. WAŻNE: pamiętaj, aby po zakończonej pracy odłączyć go od prądu!

Urządzenie, w zależności od częstotliwości użytkowania należy czyścić co jakiś czas wysokoprocentowym alkoholem izopropylowym lub technicznym (przy częstym stosowaniu wystarczy raz w tygodniu).

Recenzje

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Dyfuzory olejków eterycznych są coraz bardziej popularne i też postanowiłam sobie taki sprawić. Wybór padł na Mohani głównie ze względu na ładny design: smukły kształt i dobrze dobrane elementy obudowy: drewno + szkło sprawiają, że bardzo elegancko prezentuje się w salonie. Obsługa jest bardzo łatwa. Plusem jest też to, że nie trzeba lać wody do środka, wystarczy tylko kilka kropelek olejku. Polecam

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>